Talsu NSS/TX Koks aizvada florbola spēli pret Latvijas Universitāte/FS Masters komandu

Talsu NSS/TX Koks aizvada florbola spēli pret Latvijas Universitāte/FS Masters komandu

Sestdien, 25.novembrī, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās 1.līgas spēle Talsu NSS/TX Koks pret Latvijas Universitāte/FS Masters komandu.

Rezultātā Talsu florbolistiem zaudējums – 5:6.

“Kopumā ļoti laba spēle. Spēles līmeni noteikti varu pielīdzināt Virslīgas lejasgala komandām. Prieks par vārtsargu Andri Briedi, kurš ir ieguvis pārliecību. Apskatoties spēles video, ir tik daudzas labas lietas, kuras varam ņemt līdzi turpmākajās spēlēs,” komentē treneris Artis Raitums.

Labākais spēlētājs – Andris Briedis. Rezultativitātes punkti –Toms Krūkliņš 2 (2+0),  Valters Kalnietis 2 (1+1), Rūdolfs Niedrājs 1 (1+0), Aleksis Leperts 1 (0+1), Jānis Plepis 1 (1+0), Linards Putniņš 1 (0+1).

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts