Talsu NSS/ Sabile futbola komanda pārbauda spēkus starptautiskā turnīrā

Talsu NSS/ Sabile futbola komanda pārbauda spēkus starptautiskā turnīrā

No 14. līdz 16.jūnijam Talsu novada Sporta skolas/ Sabiles mazākie futbolisti pārbaudīja savus spēkus Liepājā, Dobrecova kausā 2019 U8 vecuma grupā. Dobrecova kauss ir viens no lielākajiem futbola festivāliem, kurš norisinās jau 9. gadu. Futbola festivālā U8 grupā piedalījās 32 komandas no 6 valstīm.

Pirmajā dienā cīņā ar Olaini guvām uzvaru 5:3. Bet otrajā spēlē pēc skaistas cīņas nācās piekāpties kaimiņiem no Klaipēdas ar rezultātu 3:5.

Otrā spēles dienā pirmā spēle tika aizvadīta ar Nīcu, kas tika noslēgta ar uzvaru 5:3. Otrā spēle tika aizvadīta ļoti sīvā cīņā pret spēcīgo Minskas komandu. Talsu NSS/Sabiles komanda parādīja savu cīņas sparu un spējas. Spēlē gan tika piedzīvots zaudējums 0:5, bet pretinieku komandas pārstāvji atzina, ka Sabiles komanda ir bijusi līdz šim spēcīgākā pretinieku komanda. Ar Lietuvas komandu Žalgirietis spēle noslēdzās 2:2, pēcspēles sitienu sērijā mūsu komandai izdevās izcīnīt uzvaru.

Trešajā spēles dienā pirmā spēle tika aizvadīta ar Lietuvas komandu Kauno SM Tauras, kura tika noslēgta ar uzvaru 3:2 Talsu NSS/Sabiles komandas labā. Pēdējā spēle tika aizvadīta pret Jēkabpils komandu, kurai Talsu NSS/Sabiles komanda piekāpās 2:4.

Talsu NSS/Sabiles komanda izcīnīja 10. vietu 32 komandu konkurencē. Komandu pārstāvēja: Edvards Millers, Miks Himičs, Everts Himičs, Miķelis Babris, Raivis Āboliņš, Artūrs Reimarts, Ronalds Grīnbergs, Ralfs Tarasovs, Krišjānis Cīrulis, Pēteris Graudēvics.

Šajās dienās ir gūta vērtīga spēļu pieredze, mūsu komanda ir parādījusi ļoti labu sniegumu. Ir gūta lielāka pārliecība par saviem un komandas spēkiem.  Liels paldies bērnu vecākiem un  komandai! Paldies FK Laidze un Talsu Novada Sporta Skola par atbalstu!

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts