Talsu NSS/Roja U12 zēni aizvada vērtīgu un veiksmīgu Baltijas Basketbola līgas posmu Rīgā

Talsu NSS/Roja U12 zēni aizvada vērtīgu un veiksmīgu Baltijas Basketbola līgas posmu Rīgā

Aizvadītajā nedēļas nogalē Talsu novada Sporta skolas U12 basketbolisti piedalījās Baltijas Basketbola līgas posmā, kurā trīs dienu laikā puiši aizvadīja 5 spēles.

Iepriekšējā posmā gandrīz visi pretinieki bija no Lietuvas, tad šoreiz pretiniekos bija ziemeļu kaimiņi un vienaudži no Cēsīm.

Uz turnīru U12 grupa devās bez četriem puišiem no pirmās komandas, līdz ar to otrās komandas spēlētājiem bija iespēja sevi pierādīt uz laukuma.

Pirmajā spēlē Talsu komandai pretinieki bija Tartu basketbolisti. Pēc rezultātiem basketbolistiem spēlēt pret šo komandu bija grūtākais pārbaudījums – spēle bija ļoti līdzīga. Ja kalendārs būtu bijis citādāks, kad puiši jau būtu pieraduši, iespējams viņiem izdotos uzvarēt. Šajā spēlē Talsu NSS/Roja komandai zaudējums ar rezultātu 48:52.

“Sāpīgs zaudējums. Sāpīgs arī tāpēc, ka spēles beigās nelielu potītes traumu guva viens no komandas līderiem – Ansis,” stāsta treneris Edgars Priede.

Otro spēli spēle notika bez Anša, taču basketbolisti to iesāka veiksmīgi, puslaikā esot vadībā pret igauņu „Altius” komandu. Katastrofāli slikta trešā ceturtdaļa un -10 uz tablo. Tomēr šajā spēlē Talsu NSS/Roja puiši parādīja gan cīņassparu un raksturu, kā arī “izrāva” pagarinājumu, esot veiksmīgāki. Spēles rezultātā uzvara ar 40:38.

Nākamajā dienā Talsu NSS/Roja komanda spēlēja pret divām citām igauņu komandām – Tallinas RAE un Pērnavas puiši. Komandā atgriezās arī līderis Ansis, kas pārējiem puišiem deva papildus cīņassparu. Komanda aizvadīja divas veiksmīgas spēles un guva uzvaras pret RAE komandu ar rezultātu 45:27 un pret Pērnavu ar rezultātu 42:29.

“Pēdējā dienā pretinieku komandā bija Cēsu basketbolisti. Aizvadot labu pirmo puslaiku, nosliecām svaru kausus par labu sev un otrajā puslaikā atlika noturēt pārsvaru, galā uzvara ar 53:41,” komentē treneris.

“Šis kārtējo reizi bija vērtīgs turnīrs, kur varējām pārbaudīt spēkus ar ārzemju komandām. Neskatoties uz to, ka nebijām pilnā sastāvā, visi puiši, kas bija atbraukuši, tiešām parādīja teicamu sniegumu. Arī neskatoties uz dažādām veselības likstām. Laba pieredze, kas palīdzēs atlikušajās spēlēs Latvijas čempionātā”, komentē Edgars.

Aizvadot četras teicamas spēles, par turnīra vērtīgāko spēlētāju tika atzīts Marats Stauģis.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Foto no BBBL

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts