Talsu NSS/Roja U12 grupa izcīna 2.vietu A. Krauliņa piemiņas turnīrā

Talsu NSS/Roja U12 grupa izcīna 2.vietu A. Krauliņa piemiņas turnīrā

No 26. līdz 29.decembrim Kandavā norisinājās Armanda Krauliņa piemiņas turnīrs basketbolā dažādās vecuma grupās. Šajā turnīrā piedalījās komandas no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Gruzijas.

Talsu NSS/Roja U12 grupa aizvadīja pirmo spēli pret Tukumu, kur visa komanda bija 1 gadu vecāki (2011.gads). Beigās auguma un fiziskais pārsvars deva priekšrocību pretinieku komandai. Visa basketbola spēle bija ļoti līdzīga – pēdējai ceturtdaļai iesākoties ar neizšķirtu. Spēles beigās tika pieļautas kļūdas aizsardzībā un rezultātā Talsi/Roja komandai zaudējums – 22:27.

“Otrajā spēlē noskaņojāmies un uzvarējām “Žalgiri” ar rezultātu 38:35. Visa spēle bija punkts punktā. Mūsu puiši ļoti labi darbojās aizsardzībā un uzbrukumā iemetām savus metienus. Viens otram ļoti labi aizsardzībā palīdzējām, kā arī labi savācām atlecošās bumbas. Viss izšķīrās spēles beigās, kur nosedzām pretiniekus un uzvarējām pa 3 punktiem. Šī bija ļoti svarīga uzvara,” komentē treneris Dinass Talents.

Turnīram noslēdzoties, Talsu NSS/Roja basketbolisti ieguva 2.vietu.

Treneris ir priecīgs par U12 puišiem – ir vērojams liels progress. Dinass izsaka pateicību basketbolistiem, viņu vecākiem, kā arī trenerim Edgaram par ikdienā ieguldīto darbu.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts