Talsu NSS mazie futbolisti no Ventspils atgriežas ar trim uzvarām

Talsu NSS mazie futbolisti no Ventspils atgriežas ar trim uzvarām

Š.g.14.maijā mazajiem U-8 futbolistiem notika Kurzemes tūre futbolā 6 pret 6 Ventspilī.

Pirmajā sabraukumā Talsu U-8 futbola komanda cīnījās godam. Jau no pirmās spēles bijām pārliecināti par savām spējām un to arī parādījām laukumā. Lai gan neizdevās izcīnīt uzvaras visās spēlēs, bet komanda spēlēja prasmīgi. Jāatzīst Emīla Zaperecka un Daniela Kreicberga parādītais sniegums spēļu laikā. Vēl komandā spēlēja: Markuss Planders, Rinalds Laukšteins, Bruno Romānovs, Edgars Zvaigzne, Alekss Zutis, Reinis Kurāts, Mariuss Feldbergs, Emīls Brencis, Eduards Lāže, Artūrs Reimats.

 

Talsu NSS 2 – 0 FK Liepāja 9

Talsu NSS 1 – 0 FA Ventspils 2

Talsu NSS 2 4 FA Ventspils 1

Talsu NSS 2 – 1 Kuldīgas NSS 1

IMG-20160526-WA0002

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts