Talsu NSS/Krauzers uzvar Latvijas čempionus un gatavojas izslēgšanas spēlēm!

Talsu NSS/Krauzers uzvar Latvijas čempionus un gatavojas izslēgšanas spēlēm!

Sestdien, 23.02. Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē “Talsu NSS/Krauzers” uzņēma pašreizējos Latvijas čempionus “Betsafe Oxdog Ulbroka”. Ulbrokieši jau bija nodrošinājuši pirmo vietu regulārajā čempionātā, bet Talsiem, lai saglabātu otro vietu, bija nepieciešama vai nu uzvara vai Cēsu “Lekringa” un “Lielvārde/Fatpipe” neveiksme pēdējā spēlē.

Spēli labāk iesāka talsinieki un radīja vairākus bīstamus momentus pie čempionu vārtiem, bet pirmos vārtus pretuzbrukumā guva visu laiku rezultatīvākais Latvijas florbola čempionāta spēlētājs Atis Blinds un pirmais periods noslēdzās ar 0:1. Otrā perioda sākumā divas reizes precīzs bija Toms Bitmanis, izvirzot talsiniekus vadībā ar 2:1, bet perioda beigās viesi rezultātu izlīdzināja- 2:2.

Īsta drāma trešajā periodā- perioda vidū viesi bija panākuši divu vārtu pārsvaru, bet nepilnas četras minūtes pirms spēles beigām Emīls Krūmiņš samazina rezultātu starpību līdz minimumam- 3:4. Pusotru minūti pirms pamatlaika beigām talsinieki pieprasa minūtes pārtraukumu un nomaina vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju. Rodas vairākas labas izdevības, no kurām vienu 18 sekundes pirms trešās trešdaļas beigām pēc Arta Raituma piespēles realizē Jānis Ragovskis panākot- 4:4. Spēles pagarinājuma laikā talsiniekiem rodas vairākas labas izdevības, kuras gan paliek neizmantotas. Seko soda metienu sērija, kurā mūsējiem precīzi metieni Jānim Ragovskim, Artim Raitumam un Viesturam Mārtiņam Rubenim, kamēr viesiem precīzs tikai Edžus Ceriņš.

Divejādas sajūtas talsiniekiem pēc spēles- spraigā cīņa uzvarēti Latvijas čempioni, bet pie panākumiem tikušas arī konkurentes un ar diviem izcīnītajiem punktiem nepietiek, lai otro vietu nosargātu un ar 38 punktiem “Talsu NSS/Krauzers” ierindojas ceturtajā vietā, priekšā palaižot “Lielvārde/Fatpipe” ar 39 punktiem un “Lekrings” ar 38 punktiem. Izslēgšanas spēlēs talsinieki spēkosies ar “Rubeni”, kas regulāro čempionātu ar 35 punktiem noslēdza regulāro čempionātu 5.vietā. Pamatturnīrā “Talsu NSS/Krauzers” viesos piekāpās “Rubenei” spēles pagarinājumā ar 6:5, bet mājās uzvarēja ar 4:3. Cīņā līdz četrām uzvarām, talsinieki pirmās divas spēles aizvadīs savu skatītāju priekšā 2. un 3.martā 18:00.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts