“Talsu NSS/Krauzers U16” izcīna Latvijas čempionāta bronzu

“Talsu NSS/Krauzers U16” izcīna Latvijas čempionāta bronzu

Spraigā cīņā ar “Ķekavas Buldogiem” pie Latvijas bērnu un jauniešu čempionāta bronzas godalgām tikuši “Talsu NSS/Krauzers U16”, kas savu pretinieku pieveica ar 5:3.

Regulārā čempionāta ietvaros talsinieki izcīnīja otro vietu un automātiski kvalificējās čempionāta pusfinālam. Pusfinālā komanda tikās ar “Lielvārde/Sporta punkts” komandu, ar kuru regulārā čempionāta ietvaros tika aizvadītas divas spraigas spēles- vispirms uzvarot mājās ar 6:4, bet viesos piekāpjoties pēc spēles soda metienos ar 5:6. Komandu, kura iekļūs finālā čempionātā noskaidro divu spēļu summā, talsinieki Lielvārdē piekāpās saviem vienaudžiem ar 0:3, bet mājās izcīnīja uzvaru ar 3:1, kas diemžēl bija nepietiekami, lai iekļūtu finālā. Lai arī neiekļuvuši finālā, jaunieši var justies gandarīti par parādīto sniegumu laukumā, jo divas sezonas atpakaļ ar šo pašu komandu pusfinālā tika piedzīvoti divi bez ierunu zaudējumi ar 2:11 un 3:8.

Spēlē par trešo vietu mūsējie pirmo periodu noslēdza ar 2:0 abus vārtus gūstot Andrejam Šķerbergam. Otrajā periodā pretinieks izmantoja mūsējo kļūdu savā vārtu priekšā, bet divu vārtu starpību atjaunoja Mariss Bergmanis- 3:1. Trešā perioda sākumā vēlreiz precīzs Mariss- 4:1. Pretinieks vēl pakutina nervus mūsējiem un pietuvojās līdz 4:3, bet mirkli vēlāk “uzdāvina” trešo vārtu guvumu Marisam Bergmanim, kurš  paliek nepieskatīts vārtu priekšā pie mūsējo stūra izspēles- 5:3. Par spēles labāko spēlētāju tiek atzīts vārtsargs Kristiāns Ralfs Lavendels, kurš atvairīja 14 no 17 pretinieku metieniem. Rezultatīva spēle Andrejam Šķerbergam 2+2 un Marisam Bergmanim 3+1.

 

Komandā spēlēja:

1. Kristians Ralfs Lavendels #1
2. Mariss Bergmanis #4
3. Markuss Skadiņš #9
4. Sandijs Gabriels Siliņš #11
5. Daniels Karlsons #21
6. Roberts Armands Ragovskis #43
7. Dilans Kronentāls #47
8. Martins Kristaps Dambergs #52
9. Mariss Šķuburs #56
10. Andrejs Šķerbergs #58
11. Valters Kalnietis #62
12. Klāvs Araks #67
13. Roberts Arājs #69
14. Andrejs Priede-Priedītis #76
15. Rūdolfs Siliņš #96

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts