Talsu NSS/Krauzers U16 florbolisti iekļūst LBJČ Florbolā pusfinālā

Talsu NSS/Krauzers U16 florbolisti iekļūst LBJČ Florbolā pusfinālā

“Talsu NSS/Krauzers” jaunie florbolisti vienu spēli pirms regulārā čempionāta beigām, kurā izcīnītas 10 uzvaras un piedzīvoti trīs zaudējumi, ar rezultātu 5:3 uzveica “Ķekavas Bulldogs” florbolistus un nodrošināja automātisku iekļūšanu čempionāta pusfinālā.

Neskatoties uz to, ka savainojumu dēļ komandai nevarēja palīdzēt vairāki vadošie spēlētāji, talsinieki bija apņēmības pilni cīnīties par uzvaru un razultātu atklāja jau spēles 40.sekundē, kad precīzs metiens padevās Andrejam Šķerbergam. Atlikušajā perioda daļā vairs talsiniekiem nevedās tik labi, pretinieks lieliski izmantoja talsinieku “īso” spēlētāju soliņu un izdarīja lielu spiedienu uz mūsējo aizsargiem, kā rezultātā perioda beigās tika zaudēti divi vārti- 1:2.

Otrajā periodā vēl divi precīzi metieni padevās Andrejam Šķerbergam, kamēr pretinieks guva tikai vienus vārtus un rezultāts tika izlīdzināts- 3:3. Pārtraukumā komanda nolēma, ka tieksies pēc uzvaras spēles pamatlaikā, lai otrās vietas iegūšanu nebūtu jāatstāj uz pēdējo spēli Cēsīs. Trešā perioda otrajā pusē kārtējais netveramais metiens padevās Andrejam Šķerbergam- 4:3, bet pēdējā periodā, spēlējot skaitliskajā vairākumā, precīzs bija Dilans Kronentāls panākot 5:3. Lieliska spēle arī “Talsu NSS/Krauzers U16” vārtsargam Kristiānam Lavendelam, kurš atvairīja 17 no 20 pretinieku metieniem.

Līdz ar šādu panākumu U16 komanda pievienojas talsinieku U18 vienībai, kas arī nodrošinājusi automātisku iekļūšanu pusfinālā. Tas Talsu jauniešiem sola interesantu pavasari, cīnoties par medaļām abās vecākajās jaunatnes līgas grupās.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts