Talsu NSS/Krauzers U15 florbolisti uzvar Rubene/KSS komandu pēcspēles soda metienos

Talsu NSS/Krauzers U15 florbolisti uzvar Rubene/KSS komandu pēcspēles soda metienos

Ceturtdien, 23.novembrī, Kocēnos notika Jaunatnes čempionāta florbola spēle U15 zēniem.

Talsu NSS/Krauzers spēlēja pret Rubene/KSS komandu.

Rezultātā Talsu U15 florbolisti uzvarēja Rubenes komandu pēcspēles soda metienos, rezultāts 5:4.

“Iepriekšējās divās spēlēs piedzīvojām sagrāves, tāpēc pirmajā periodā pēc diviem ielaistiem vārtiem emocionāli bijām zemākajā punktā, šķita, ka nepiecelsimies. Pamazām pa vienam goliņam likām atpakaļ un trīs minūtes pirms spēles beigām Toms Tramdahts panāca rezultātu – 4:3. Spēles beigās pretinieku komanda noņēma vārtsargu un guva izlīdzinošos vārtus. Pēcspēles metienos Dāvja Auziņa, Eduarda Sokolova meistarība un Emīla Zandberga lieliskā spēle vārtos ļāva svinēt uzvaru,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts