Talsu NSS/Krauzers U12 un U16 florbolistiem pārliecinoša uzvara izslēgšanas spēlēs

Talsu NSS/Krauzers U12 un U16 florbolistiem pārliecinoša uzvara izslēgšanas spēlēs

Trešdien, 27. martā, Talsu Valsts ģimnāzijā norisinājās izslēgšanas spēles U12 un U16 grupai.

Talsu NSS/Krauzers U12 komanda spēlēja pret Saldus Florbols.

Rezultātā Talsu zēni izcīnīja pārliecinošu uzvaru pār Saldu – 15:2.

“Ar katru spēli kāpinām apgriezienus, lai uz pusfināla un fināla spēlēm būtu vislabākajā formā. Šodien vārti visām gaumēm, no visām maiņām,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Alekss Siņkevičs 4 (2+2), Markuss Valdmanis 4 (2+2), Miks Hermanis 3 (3+0), Markuss Tīdemanis 3 (2+1), Verners Gvozdenko 2 (1+1), Demians Lauvenšteins 2 (1+1), Everts Alsbergs 2 (1+1), Didzis Petrovskis 2 (1+1), Fricis Cēbers (1+0), Martins Kuļšs 1 (1+0), Rūdolfs Norenbergs 1 (0+1), Rauls Mikutis 1 (0+1).

Talsu NSS/Krauzers U16 komanda spēlēja pret FK Kurši.

Spēles rezultātā Talsu florbolistiem uzvara pār pretinieku komandu – 5:2.

“Spēles sākums pret liepājniekiem nesanāca kā plānots, vēlējāmies pēc iespējas ilgāk noturēt pretiniekus bez vārtu guvumiem, bet viss izrādījās nedaudz citādāk. Spēles pirmajās piecās minūtēs 2:2! Turpinājumā vairs lielas kļūdas aizsardzībā nepieļāvām un pamazām audzējām pārsvaru. Kopumā stabila un kontrolēta spēle no mūsu puses. Spēles gala rezultāts 5:2 un 1/4 sērijā uzvaram ar +7,” komentē treneris Toms Akmeņlauks.

Rezultativitātes punkti – Linards Putniņš 2 (2+0), Eduards Sokolovs 2 (0+2), Klāvs Vītols 1 (1+0), Patriks Voroncovs 1 (1+0), Tomass Freiverts 1 (1+0), Toms Tramdahs 1 (0+1), Gustavs Grahoļskis 1 (0+1), Rūdolfs Niedrājs 1 (0+1).

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts