Talsu NSS/Krauzers U12 grupa izcīna pārliecinošu uzvaru, bet U16 piedzīvo zaudējumu Jaunatnes čempionāta florbola spēlēs

Talsu NSS/Krauzers U12 grupa izcīna pārliecinošu uzvaru, bet U16 piedzīvo zaudējumu Jaunatnes čempionāta florbola spēlēs

Trešdien, 28. februārī, Talsu Valsts ģimnāzijā notika Jaunatnes čempionāta florbola spēles Talsu NSS/Krauzers U12 un U16 komandām.

Talsu NSS/Krauzers U12 grupa aizvadīja spēli pret FBK Rīga Rockets. Rezultātā zēni izcīnīja pārliecinošu uzvaru – 7:2.

“Pēc pirmā perioda biju spiests pateikt kādu stingrāku vārdu, jo pēc spēles zīmējuma bijām turpat kur septembrī. Otrajā periodā puiši sāka spēlēt dzīvāk un pildīt manus norādījumus, līdz ar to rezultāts sāka augt mums par labu mums. Šī bija pēdējā regulārā čempionāta spēle pirms izslēgšanas spēlēm. Kopā esam izcīnījuši 14 uzvaras 14 spēlēs, tikpat pārliecinoši jāturpina arī izslēgšanas spēlēs, lai izcīnītu vietu 1.divīzijā,” komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultativitātes punkti – Everts Alsbergs 2 (2+0), Adrians Aksels Zuke 2 (0+2), Markuss Valdmanis 2 (1+1), Alekss Siņkevičs 1 (1+0), Didzis Petrovskis 1 (1+0), Jēkabs Treimanis 1 (1+0), Jēkabs Bitters 1 (0+1), Miks Hermanis 1 (0+1).

Talsu NSS/Krauzers U16 grupa laukumā uzņēma Valmiera VSS komandu. Rezultātā Talsu florbolistiem piedzīvots zaudējums un pietrūka viens punkts līdz uzvarai – 2:3.

“Spēli pret Valmieru aizvadījām nepilnā sastāvā, atpūtinot līderus. Spēles sākumā nespējām atrast savu spēles pavedienu, kā rezultātā bijām ļoti pasīvi uzbrukuma veidošanā un ierastā bīstamība uz pretinieku vārtiem bija pazudusi. Likumsakarīgi spēles pēdējā periodā atradāmies 0:3 iedzinējos. Izlieto ūdeni nepaspējām sasmelt, līdz ar to beigās zaudējums,” stāsta treneris Toms Akmeņlauks.

Rezultativitātes punkti – Patriks Voroncovs 1 (1+0), Gustavs Grahoļskis 1 (1+0), Klāvs Vītols 1 (0+1), Eduards Sokolovs 1 (0+1).

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts