Talsu NSS/Krauzers- Rubene ceturtdaļfināla sērijā rezultāts 2 pret 2

Talsu NSS/Krauzers- Rubene ceturtdaļfināla sērijā rezultāts 2 pret 2

Aizvadītās nedēļas nogalē “Talsu NSS/Krauzers” florbolisti devās divu dienu tūrē uz Vidzemi, lai spēkos mērotos ar Kocēnu novada “Rubeni”.

Sestdienas spēli Kocēnos aktīvāk iesāka talsinieki pa “Rubenes” vārtiem izdarot 14 metienus, kamēr “Rubene” tikai piecus. Viens precīzs raidījums padevās Tomam Bitmanim, pirmo periodu noslēdzot ar 1:0. Otrā perioda vidus izrādījās izšķirošs, vispirms pēc Arta Raituma metiena pirmais pie atlēkošās bumbas bija Viesturs Mārtiņš Rubenis, kurš panāca 2:0, bet mirkli vēlāk, spēlējot skaitliskajā mazākumā, divus vārtus guva “Talsu NSS/Krauzers” florbolisti, kas panāca attiecīgi 3:0 un 4:0 pēc Matīsa Fogeļa un Oskara Bergmaņa metieniem. Pretiniekiem pie pirmā panākuma izdevās tikt vien trešā perioda sākumā, kad, spēlējot skaitliskajā vairākumā, pie vārtu guvuma tika līgas rezultatīvākais spēlētājs Reinis Mirkšs. Noslēdzot ātro pretuzbrukumu, četru vārtu starpību atjaunoja Artis Raitums, bet spēles pēdējā minūtē precīzs bija Ingars Matisons, uzstādot spēles gala rezultātus 5:2. Labākā spēlētāja balva mūsējiem- Viesturam Mārtiņam Rubenim, kuram vārtu guvums un divas rezultatīvas piespēles.

Svētdien komandas aizvadīja sērijas ceturto spēli. Talsu florbolisti spēli iesāka tikpat apņēmīgi un izdarīja vairāk metienu kā “Rubene”, bet veiksme bija pretinieku pusē un pirmais periods noslēdzās ar minimālu rubeniešu pārsvaru- 1:0. Otrā perioda sākumā rezultātu talsiniekiem atvēra Emīls Krūmiņš- 1:1, bet prieki bija īsi un viens no pretinieku komandas uzbrukuma līderiem Ārnijs Kuratņiks atjaunoja vienu vārtu pārsvaru, kā izrādās uzstādot spēles gala rezultātu- 2:1. Atlikušajās spēles 35 minūtēs neskaitāmie centieni pārspēt pretinieku komandas vārtsargu Robertu Trepšu beidzās nesekmīgi. Labākā izdevība radās Artim Raitumam, kurš pēc tam, kad neatļauti pretinieku vārtu priekšā tika kavēts Toms Bitmanis, devās izpildīt soda metienu, diemžēl nesekmīgi. Par spēles labākajiem spēlētājiem tika atzīti vienīgo vārtu autors talsiniekiem Emīls Krūmiņš un vārtsargs Roberts Trepšs, kurš atvairīja 34 no 35 pretinieku metieniem. Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirs 2 pret 2. Sērijas piektā spēle sestdien 16.martā 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē, sestā spēle svētdien 18:00 Kocēnu sporta namā. Bet, ja būs nepieciešams maksimālais spēļu skaits, tad septītā spēle notiks trešdien 20.martā 20:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta hallē.

Tikmēr citos ceturtdaļfināla pāros- “Lielvārde/Fatpipe” ar 4:0 sērijā sakāvuši “Pārgaujas” komandu. Cēsu “Lekrings ir vadībā 3:1 pret “Kurši/Ekovalis”, bet talsinieku iespējamo nākošo pretinieku duelī starp iepriekšējās sezonas finālistiem “Bestafe/Oxdog/Ulbroka” un “Valmiera” rezulāts 2:2.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts