“Talsu NSS/Krauzers”- Rubene 1:1

“Talsu NSS/Krauzers”- Rubene 1:1

Latvijas florbola čempionāta augstākajā līgā, pēc aizvadītām divām spēlēm, cīņā līdz četrām uzvarām, rezultāts kļuvis viens pret viens. Regulārajā čempionātā “Talsu NSS/Krauzers” un “Rubene” finišēja ar ļoti līdzīgu rezultātu- 38 un 35 punktiem un arī savstarpējās spēlēs katrai komandai par vienam panākumam. Līdz ar to bija sagaidāmas spraigas un līdzvērtīgas cīņas, un vismaz pirmās divas spēles daudzajiem Talsu un Rubenes līdzjutējiem nelika vilties.

Sestdien ar rezultātu 5:3 uzvaru izcīnīja talsinieki. Pirmajā periodā precīzi metieni padevās Marekam Stančikam un Armandam Budreikam, kamēr viesiem precīzs Ingars Matisons- 2:1. Otrajā periodā “Rubene” divas reizes prata rezultātu izlīdzināt, bet vēlāk pašus iegāza disciplīna- vispirms aizturētā soda laikā precīzs bija Armands Budreika. Savukārt perioda izskaņā skaitlisko vairākumu realizēja Toms Bitmanis, panākot 5:3. Trešajā periodā rezultāts vairs nemainījās. Abas komandas vien apmainījās ar “kaudzi” noraidījumu. Labākā spēlētāja balva Valteram Kasjaņenko, kurš atvairīja 22 no 25 soda metieniem, rezultatīvākais Armands Budreika 2+0, Mareks Stančiks 2+0 un Jānis Ragovskis 0+2.

Svētdien abas komandas tikās otro reizi. Pirmajā periodā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem skaitliskajā vairākumā- 1:1. Otrajā periodā aizturētā soda laikā mūsējos vadībā izvirzīja Jānis Ragovskis- 2:1. Trešā perioda sākumā pretinieks jau pirmajā minūtē rezultāta starpību dzēsa- 2:2 un spēles 48.minūtē panāca arī vadību- 3:2. 50.minūtē Emīls Krūmiņš tandēmā ar Mareku Stančiku piespieda pretinieku kļūdīties savā laukumā pusē un panāca- 3:3. Diemžēl šoreiz veiksme bija pretinieku pusē un spēles 57.minūtē Gatis Akūlovs pirmais piesteidzās pie Valtera Kasjaņenko atvairītā metiena un guva uzvaras vārtus savai komandai- 4:3. Sērijā viens pret viens. Labākā spēlētāja balva mūsējiem Emīlam Krūmiņam.

Nākošās divas spēles “Talsu NSS/Krauzers” aizvadīs izbraukumā 8.martā 21:00 un 9.martā 18:00 Kocēnu sporta namā. Savukārt sērijas piekto spēli 16.martā 18:00 Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē.

 

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts