“Talsu NSS/Krauzers” regulāro čempionātu noslēdz 4.vietā

“Talsu NSS/Krauzers” regulāro čempionātu noslēdz 4.vietā

Aizvadītajā nedēļā “Talsu NSS/Krauzers” aizvadīja divas spēles. Trešdien talsinieki tikās ar “Ķekavu”, savukārt svētdien, ar Liepājas “Kuršiem”. Lai regulārajā čempionātā 12 komandu konkurencē izcīnītu ceturto vietu un līdz ar to sava laukuma priekšrocības izslēgšanas spēlēs, talsiniekiem atlikušajās divās spēlēs bija nepieciešams izcīnīt vismaz vienu punktu. Uzdevumu izdevās atrisināt jau trešdienas spēle pret “Ķekavu”, jo komanda tika pie vajadzīgā punkta, piekāpjoties konkurentiem spēles pagarinājumā ar 7:8. Mūsējiem bija iespēja spēli noslēgt arī ar uzvaru, jo trešās trešdaļas vidū “Talsu NSS/Krauzers” atradās vadībā ar 7:5, bet neizdevās apturēt pretinieku rezultatīvākos spēlētājus un tika piedzīvots zaudējums, un pārtraukta četru uzvaru sērija. Svētdien “Talsu NSS/Krauzers” tikās ar Liepājas “Kuršiem”. Lai arī spēlei bija formāla nozīme, jo talsinieki nevarēja ne tikt  augstāk par ceturto vietu, ne nokrist zemāk, savukārt liepājnieki izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs zaudēja dienu iepriekš, abas komandas gatavojās spēlei ar pilnu nopietnību, jo gan mūsējiem negribējās zaudēt pārliecību pirms svarīgākajiem mačiem, ne liepājniekiem sezonu noslēgt ar zaudējumu. Sīva cīņa risinājās tikai pirmajā periodā, kur talsinieki bija pārāki ar 1:0. Otrajā periodā mūsējie guva septiņus vārtus, kamēr pretinieks tikai vienus un mača liktenis bija izšķirts. Trešajā periodā pretinieks guva trīs vārtus, uz kuriem mūsējie atbildēja ar četriem, uzstādot gala rezultātu 12:4.

Līdz ar panākumu “Talsu NSS/Krauzers” noslēdza regulāro čempionātu, 22 spēlēs izcīnot 12 uzvaras pamatlaikā un vienu uzvara pagarinājumā, piedzīvoti 6 zaudējumi pamatlaikā, un vēl trīs punkti pievienoti par 3 zaudējumiem pagarinājumā, kas dod 41 punktu, kas ir komandas labākais rādītājs kopš komandu trenē Artis Raitums. Vēl komanda var lepoties ar otru labāko aizsardzību- vidēji spēlē ielaižot 4.5 vārtus, labāko metienu realizāciju līgā- 23,71 %, un vismazāk saņemtajām soda minūtēm.

Izslēgšanas spēlēm šosezon mainīts izspēles formāts. Līdz šim komandas gan ceturtdaļfinālu, gan pusfinālu cīnījās līdz kādas komandas četrām uzvarām, bet medaļas tika izcīnītas vienā spēlē arēnā “Rīga”. Šosezon, epidemioloģiskās situācijas dēļ, izspēles sistēma mainīta- ceturtdaļfinālā uzvarētājs tiks noskaidrots, cīnoties līdz vienas komandas divām uzvarām, bet pusfināla uzvarētāji un medaļnieki tiks noskaidroti vienā spēlē.

Talsinieki izslēgšanas spēlēs tiksies ar “Ķekavu”. Pirmā spēle Talsos sestdien, 29.maijā plkst.18:15.

 

Biedrības florbola klubs “Talsi”

Valdes priekšsēdētājs

Mārtiņš Maķevics

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts