Talsu NSS/ Krauzers piedalās florbola turnīrā “Latvian Open 2023”

Talsu NSS/ Krauzers piedalās florbola turnīrā “Latvian Open 2023”

No 17. līdz 19. augustam Cēsīs norisinājās starptautiskais pirmssezonas florbola turnīrs “Latvian Open”. Vīriešu TOP grupā piedalījās četras komandas. Latvijas vīriešu izlase cīnījās ar Karlstad IBF (Zviedrija, SSL), FBC Turku (Somija, F-liiga) un Nokian KrP (Somija, F-liiga).

No Talsu NSS/ Krauzers komandas turnīrā piedalījās Artis Raitums, Toms Akmeņlauks, Sandijs Gabriels Siliņš un Valters Kalnietis.

Latvijas vīriešu izlase ieguva 3.vietu turnīrā.

Toms Akmeņlauks iekļuva Latvian Open 2023 florbola simboliskajā izlasē.

“Pēc aizvadītām divām nometnēm Liepājā, šīs bija pirmās pārbaudes spēles jaunā trenera vadībā. Spēlējām pret Zviedrijas un Somijas augstākās līgas klubiem. Domāju, ka ļoti labi varēja redzēt, kas ir gatavi šādām spēlēm un kuriem pietrūkst šāda līmeņa spēļu prakse. Katram nepieciešams izdarīt pareizos secinājumus par to, kā uzlabot savu sniegumu un kā noturēt šo tempu Latvijas čempionātā,” stāsta Artis Raitums.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts