Talsu NSS/Krauzers komanda ar uzvaru 6:5 pret vienmēr spēcīgo Lielvārde/Fatpipe komandu ir sākusi Latvijas čempionātu florbolā

Talsu NSS/Krauzers komanda ar uzvaru 6:5 pret vienmēr spēcīgo Lielvārde/Fatpipe komandu ir sākusi Latvijas čempionātu florbolā

Talsu NSS/Krauzers komanda ar uzvaru 6:5 pret vienmēr spēcīgo Lielvārde/Fatpipe komandu ir sākusi Latvijas čempionātu florbolā. Par spēles labāko spēlētāju tika atzīts Toms Bitmanis, kurš izcēlās ar 3 vārtu guvumiem. Toma komentārs: “Ļoti patīkamas emocijas, super nocīnījāmies, ļoti gribējām uzvarēt, parādījām komandas garu un emocijas (arī tie kas uz soliņa). Patika kā ar bumbu spēlē otrā maiņa. Patika spēlēt divās maiņās, tas nes rezultātu. “Vairākums” vēl jāslīpē. Nepatika, ka beigās atkal ielaidām svarīgā brīdī, bet gandarījums, ka spējām noturēt uzvaru.”

15. septembrī Talsu NSS/Krauzers komanda devās izbraukumā uz Kocēniem, lai turpinātu labi iesākto sezonu. Bet nākamā mājas spēle 21.septembrī Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē plkst. 20:00 pret komandu no Liepājas Kurši/Ekovalis.

Treneris Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts