“Talsu NSS/Krauzers” florbolisti no Vidzemes atgriežas ar 6 punktiem!

“Talsu NSS/Krauzers” florbolisti no Vidzemes atgriežas ar 6 punktiem!

Aizvadītās nedēļas nogalē “Talsu NSS/Krauzers” aizvadīja kārtējās čempionāta spēles izbraukumā ar “FBK Valmiera” un  SK “Pārgauja”. Spraigā cīņā izdevās izcīnīt divas uzvaras, pēdējo no tām “izraujot” mača pēdējās minūtēs.

 

Valmierieši, kas nule kā pastiprinājušies ar leģionāriem no Šveices, turnīra tabulā ieņem otro vietu un uzskatāmi par vieniem no čempionāta favorītiem. Pirmajā šīs sezonas abu komandu tikšanās reizē valmierieši bija pārāki pār mūsējiem ar 6:5. Šoreiz talsinieki iesāka spēli ļoti apņēmīgi, disciplinēta spēle aizsardzībā, laba vārtsarga Kristiana Ralfa Lavendela spēle, kā arī Matīsa Jorena Švedenberga vārtu guvums, ļāva pirmo trešdaļu noslēgt vadībā ar 1:0. Otrajā trešdaļā divus vārtus guva Klāvs Araks, un rupju kļūdu pretinieka vārtu priekšā izmantoja Toms Bitmanis, panākot jau 4:0. Trešā perioda sākumā Mariss Bergmanis panāca 5:0 un vēlāk arī 6:1. Perioda izskaņā, vairāk jau domājot par rezultāta nosargāšanu, gan divi zaudēti vārti, bet gala rezultātā – uzvara ar 6:3. Spēles labākā spēlētāja gods – Klāvam Arakam, pirmā uzvara Virslīgā jaunajam vārtsargam Kristianam Ralfam Lavendelam.

Nepilna diennakts atpūtai, un jau nūjas bija jākrusto ar Stalbes SK “Pārgauja”. Stalbes komandai arī šī bija otrā spēle divās dienās, iepriekšējā dienā piedzīvojot zaudējumu pret “Apelsīns/ Oxdog Ulbroka”. Komandas spēli iesāka ļoti piesardzīgi, pirmo periodu aizvadot 0:0. Otrās trešdaļas sākumā talsinieki iekrita uz pretinieku ātro pretuzbrukumu, un vēl mirkli vēlāk standarta situācijas izspēli ar vārtu guvumu noslēdz pretinieku līderis Gvido Lauga, panākot 2:0  SK “Pārgauja” labā. Otrā perioda vidū kontu mūsējiem atvēra Andrejs Šķerbergs, noslēdzot soda izspēli- 1:2. Kombinācijā ar lieliskām abu komandu vārtsargu darbībām un dzelžainu aizsardzību, klusums uz rezultāta tablo bija līdz pat spēles 59.minūtei, kad pēc pusminūtes pārtraukuma un vārtsarga nomainīšanas pret sesto laukuma spēlētāju, rezultātu izlīdzināja Emīls Krūmiņš, kurš pielaboja Arta Raituma mesto bumbiņu. Ar 2:2 mūsējie nesamierinājās un turpināja izdarīt spiedienu uz pretinieku vārtiem un līdzīgā manierē kā otros vārtus, nepilnu minūti pirms perioda beigām Mariss Šķuburs pēc sava vārda brāļa Bergmaņa metiena panāca 3:2. Nu jau pusminūtes pārtraukumu bija spiesti ņemt pretinieki, tas rezultātu nedeva un mūsējie nosargāja uzvaru- 3:2. Mača labākā spēlētāja balva “Talsu NSS/Krauzers” rindās Andrejam Šķerbergam. Noteikti jāuzteic arī vārtsargs Valters Kasjaņenko, kurš atvairīja 19 no 21 pretinieka metiena.

Šis bija komandas trešais panākums pēc kārtas, kas pēc neveiksmīgā sezonas starta atgriež mūsu puišos pārliecību par savām spējām, lai veiksmīgi čempionātu turpinātu.

Grafiks kā profesionāļiem! Atsākoties čempionātam, kurš būs ļoti forsēts, mūsējiem bija priekšā 17 spēles nepilnu divu mēnešu laikā, bet jau pirmajā nedēļā mūsu komanda nonāca karantīnā, kas atņēma vēl desmit dienas no čempionāta.

Nākošās spēles “Talsu NSS/Krauzers” aizvadīs 17.un 18.aprīlī 14:00, abas spēles varēs vērot tiešraidē, Youtube  floorballtvlv kanālā vai Best4sport tv kanālā.

 

Mārtiņš Maķevics

Biedrības “Florbola klubs “Talsi””,

valdes priekšsēdētājs

Foto no facebook FK Talsi konta

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts