Talsu NSS badmintonistiem veiksmīgi rezultāti FZ Forza Latvijas kausā jauniešiem 2023

Talsu NSS badmintonistiem veiksmīgi rezultāti FZ Forza Latvijas kausā jauniešiem 2023

7.un 8.oktobrī Valmierā notika 2.posma sacensības Latvijas kauss jauniešiem 2023. Latvijas kausā spēlētāji tika sadalīti pēc meistarības, tā veidojot Dimanta, Zelta un Bronzas līgas vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs, bet saglabājot U11 grupu. Šajās sacensībās Talsu novada sporta skolu pārstāvēja 13 badmintonisti.

U11 zēnu vienspēlēs no 13 dalībniekiem Endijs Ezeriņš izcīnīja augsto 3.vietu, bet Miks Boldans – 5.vietu.

Bronzas līgā Alekss Deniss Dimiņš 24 dalībnieku konkurencē izcīnīja 1. vietu, Armands Znotiņš – 3.vietu, bet Valters Brālis – 9.vietu.

Jauktajās dubultspēlēs no 6 pāriem A.D.Dimiņš kopā ar Andželiku Zeiferti izcīnīja  1.vietu, bet A.Znotiņš pārī ar D.Zandbergu – 2.vietu.

Zelta līgā meiteņu vienspēlēs 16 spēlētāju konkurencē Andželika Zeiferte izcīnīja 2.vietu, Melisa Romaņuka – 3.vietu, bet Dārta Zandberga – 9.vietu.

Zēnu vienspēlēs no 16 dalībniekiem Toms Moiseičuks palika 16.vietā.

Meiteņu dubultspēles no 6 pāriem Aurora Laizāne kopā ar Valkas spēlētāju D.Rundi izcīnīja 1.vietu, D.Zandberga kopā ar A.Zeiferti  – 3.vietu.

Zēnu dubultspēlēs 11 pāru konkurencē A.D.Dimiņš kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti izcīnīja 3.vietu, bet T.Moiseičuks pārī ar A.Znotiņu – 9.vietu.

Jauktajās dubultspēlēs no 8 pāriem R.K.Miezītis pārī ar Melisu Romaņuku izcīnīja 1.vietu, bet T.Moiseičuks kopā ar E.Freiju – 7.vietu.

Dimanta līgā zēnu vienspēlēs 9 dalībnieku konkurencē 4.vietu ieguva Andrejs Vilnis, 7.vietu – R.K.Miezītis.

Meiteņu vienspēlēs no 11 dalībniecēm E.Freija palika 4.vietā, bet A.Laizāne – 8.vietā.

Zēnu dubultspēlēs bija tikai 3 pāri, no kuriem A.Vilnis kopā ar rīdzinieku R.Bajāru ieguva 2.vietu.

Meiteņu dubultspēlēs no 4 pāriem E.Freija kopā ar M.Romaņuku izcīnīja 2.vietu.

Jauktajās dubultspēlēs piedalījās 5 pāri, no kuriem 3.vietu izcīnīja A.Vilnis kopā ar Rīgas kluba spēlētāju A.Nadtochyi, bet A.Laizāne kopā ar Valkas spēlētāju P.Dobrovoļski palika 5.vietā.

Informāciju sagatavoja badmintona treneri P.Kandis un E.Kviesis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts