Talsu NSS badmintonisti piedalās nometnē Čehijā

Talsu NSS badmintonisti piedalās nometnē Čehijā

No 12. – 19. augustam, Mostā, Čehijā norisinās “Victor International Super Stars camp” jeb Victor Starptautiskā superzvaigžņu nometne badmintonā.

Arī badmintonisti no Talsu novada Sporta skolas piedalās starptautiskajā nometnē.

“Mums katru dienu bija trīs treniņi. Man visvairāk patika vakara intensīvie treniņi, jo tie bija dažādi un grūtāki. Treneri bija divi – Chetan Anand no Indijas un Rodney Abela no Maltas. Man visvairāk patika Indijas treneris, jo viņš vadīja vairākus treniņus un izlaboja vairākas kļūdas, kas man bija, tās vienkārši paskaidrojot. Pat, ja zālē ir 20 cilvēki, viņš katram ieraudzīs kļūdas un tās izlabos, “ stāsta badmintoniste Melisa Romaņuka.

Sportistei Dārtai Zandbergai visvairāk patika intensīvie treniņi. Ikviens treniņš, viņasprāt, ir grūts, bet interesants. Viņai patīk, ka treneri detalizēti izskaidro visus uzdevumus, lai tie būtu saprotami. Dārta uzsver, ka ir vairāk iemācījusies kustēties pa laukumu un atsist vairākus sitienus.

“Treniņi bija ļoti interesanti, bet arī ļoti noslogojoši. Man ļoti patika treneris, kas bija no citas valsts, jo bija mazas detaļas, ko vēl nebiju kārtīgi iemācījusies. Treneris arī laboja mūsu kļūdas, kas, manuprāt, visiem patika. Bija ļoti interesanti, ka katrā treniņos bija kaut kas cits. Es ticu, ka šie treniņi atvieglos manas nākamās spēles nākotnē, “ stāsta badmintoniste Evelīna Freija.

“Iesildīšanās ir ļoti laba un labi sagatavo uz uzdevumu pildīšanu. Uzdevumi arī ir ļoti labi un forši, laba fiziskā slodze. Man patīk treniņi un kā tie tiek organizēti. Treneri arī ir ļoti jauki, jautri. Man nepatīk tas, ka plkst. 22.00 ir jāiet gulēt un agrajās dienās ir jāceļas apmēram 6:50, “ stāsta sportiste Aurora Laizāne.

“Šī nometne man ir jauna pieredze, jo treniņi šeit ir daudz citādāki kā citur. Nometnē esmu saticis trenerus no Indijas, Čehijas un Maltas. Šeit esmu iemācījies dažādas tehnikas, kuras  palīdzēs turpmāk uzlabot manas badmintona prasmes. Šī tiešām ir ļoti laba pieredze, jo šeit ir gan intensīvāki treniņi, gan augstāks līmenis, salīdzinot ar Latviju, “ stāsta Ričards Klāvs Miezītis.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts