Talsu novada Sporta skolas vieglatlētiem veiksmīgi rezultāti sacensībās Tukumā

Talsu novada Sporta skolas vieglatlētiem veiksmīgi rezultāti sacensībās Tukumā

Sestdien, 4. maijā, Tukumā norisinājās Tukuma novada un Tukuma vieglatlētikas kluba pavasara atklātās sacensības U10, U12 un no U16 (pieaugušie) un lēcēju kauss, kurā startēja arī Talsu novada Sporta skolas vieglatlēti. Izcīnītas arī godalgotas vietas.

Dalībnieki sacentās tādās disciplīnās kā 60 m skrējiens, 100 m, 300 m, 400 m, tāllēkšana, trīssoļlēkšana, augstlēkšana, lodes grūšana un bumbiņas mešana.

U12 grupā 60 m (meitenes):

Keitija Paula Šteinberga ieguva 17. vietu.

Alīsija Kantora – 21. vieta.

Estere Grīnvalde – 25. vieta.

Jasmīna Feldmane – 35. vieta.

U12 grupā 60 m (zēni):

Reinis Roberts Reinholds izcīnīja 3. vietu.

Kārlis Insbergs – 32. vieta.

U10 grupā 60 m (meitenes):

Karolīna Kārlsberga ieguva 19. vietu.

Pieaugušie 100 m (vīrieši):

Rodrigo Kiršteins izcīnīja 7. vietu.

Viks Viljams Donis – 9. vieta.

Ralfs Vēmanis – 15. vieta.

Kevins Aveniņš – 20. vieta.

Aleksandrs Šterns – 22. vieta.

Marts Emīls Bērzkalns – 28. vieta.

Miks Domeniks Blumbahs – 33. vieta.

Pieaugušie 100 m (sievietes):

Keita Arāja – 13. vieta.

Elīna Vēvere – 23. vieta.

Grēta Bodniece – 29. vieta.

Līga Stepanova – 33. vieta.

Keita Kalēja – 38. vieta.

Karlīna Dzirvinska – 39. vieta.

U12 grupā 300 m (meitenes):

Melānija Freimane ieguva 10. vietu.

U12 grupā 300 m (zēni):

Viesturs Kēnigsvalds izcīnīja 6. vietu.

Pieaugušie 400 m (vīrieši):

Kristers Odzelevičs ieguva 7. vietu.

Edgars Brežinskis – 9. vieta.

U10 grupā tāllēkšana (meitenes):

Karolīna Kārlsberga izcīnīja 6. vietu.

U12 grupā tāllēkšana (zēni):

Reinis Roberts Reinholds ieguva 2. vietu.

Ādams Sutra – 7. vieta.

Roberts Ieviņš – 8. vieta.

Artūrs Brežinskis – 11. vieta.

Viesturs Kēnigsvalds – 12. vieta.

Kārlis Insbergs – 20. vieta.

U12 grupā tāllēkšana (meitenes):

Melānija Freimane izcīnīja 2. vietu.

Nora Nordena – 7. vieta.

Stella Siņkeviča – 8. vieta.

Beāte Rūsa – 19. vieta.

Keitija Paula Šteinberga – 21. vieta.

Alīsija Kantora – 24. vieta.

Laura Freiverte – 26. vieta.

Estere Grīnvalde – 31. vieta.

Pieaugušie tāllēkšana (sievietes):

Karmena Kiršentāle ieguva 3. vietu.

Keita Arāja – 15. vieta.

Elīna Vēvere – 16. vieta.

Elizabete Deksne – 18. vieta.

Patrīcija Līna Bērziņa – 20. vieta.

Līga Stepanova – 24. vieta.

Grēta Bodniece – 25. vieta.

Karlīna Dzirvinska – 26. vieta.

Pieaugušie tāllēkšana (vīrieši):

Viks Viljams Donis izcīnīja 4. vietu.

Ralfs Vēmanis – 5. vieta.

Rodrigo Kiršteins – 8. vieta.

Kristers Odzelevičs – 9. vieta.

Edgars Brežinskis – 13. vieta.

Leons Sutra – 15. vieta.

Miks Domeniks Blumbahs – 20. vieta.

Kevins Aveniņš – 22. vieta.

Pieaugušie trīssoļlēkšana (sievietes):

Elizabete Deksne ieguva 7. vietu.

Pieaugušie augstlēkšana (vīrieši):

Leons Sutra izcīnīja 8. vietu.

U12 grupā augstlēkšana (zēni):

Artūrs Brežinskis ieguva 4. vietu.

Roberts Ieviņš – 6. vieta.

Ādams Sutra – 7. vieta.

U12 grupā lodes grūšana (meitenes):

Nora Nordena izcīnīja 4. vietu.

Laura Freiverte – 7. vieta.

Stella Siņkeviča – 8. vieta.

Beāte Rūsa – 10. vieta.

Jasmīna Feldmane – 11. vieta.

U12 grupā lodes grūšana (zēni):

Jānis Mihņēvičs ieguva 13. vietu.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecību un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts