Talsu novada Sporta skolas un Talsu novada atklātās sacensības vasaras biatlonā “Talsu kauss 2019”

Talsu novada Sporta skolas un Talsu novada atklātās sacensības vasaras biatlonā “Talsu kauss 2019”

Tradicionālā “Talsu kausa” izcīņa notika 12.oktobrī. Uz sacensībām bija pulcējušies lielākā daļa Talsu jaunie un arī pieredzējušie biatlonisti un viņu atbalstītāji. Sacensības notika masu startā skrienot un šaujot. Vīru konkurencē 5km distancē 1.vietā Jānis Šņoriņš, 2.vietā Renārs Birkentāls, 3.vietā Nauris Birkentāls. Veterānu grupā par uzvarētāju kļuva Gatis Neimanis. B grupas jauniešiem 4km distancē 1.vietā Kristers Kalašņikovs, 2.vietā Erasts Bobrovs, 3.vietā Ulvis Krišmanis. B grupas jaunietēm par uzvarētāju kļuva Viktorija Spruģevica. C grupā 3km distancē 1.vietā Kristiāns Kārlsbergs, 2.vietā Aleksis Samcēvičs, 3.vietā Adrians Māris Šņoriņš. C grupas meitenēm 1.vietā Karīna Bernāne. D grupā 1,5km distancē zēnu konkurencē 1.vieta Raineram Krišmanim, 2.vietā Ernests Solovjovs, meiteņu konkurencē 1.vietā Ance Volanska, 2.vietā Maija Rodionova. Jaunākajiem – E grupas dalībniekiem, kur gandrīz visiem šīs bija pirmās Talsu kausa sacensības, bija jāskrien krosa skrējiens bez šaušanas. Zēnu konkurencē uzvarēja Alekss Kalašņikovs, 2.vietā Martins Lūsis, 3.vietā Marats Ņikanovs, 4.vietā Ralfs Lūsis, meiteņu konkurencē 1.vietā Estere Vanaga, 2.vietā Kate Pretice.

Sacensību noslēgumā notika supersprints, kur dalībniekiem jāveic ļoti īsa distance un šaušanā katrā robežā var izmantot 8 patronas. Šajā dinamiskajā un ātrajā sacensībā par uzvarētāj kļuva Renārs Birkentāls, 2.vietā Jānis Šņoriņš, 3.vietā Nauris Birkentāls.

Talsu-kauss-vasaras-biatlonā-2019-REZULTATI

Treneri

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts