Talsu novada sporta skolas U8 vecuma grupa piedalījās Ventspils Cup 2024 U8

Talsu novada sporta skolas U8 vecuma grupa piedalījās Ventspils Cup 2024 U8

Trīs dienu garajā turnīrā Talsu novada Sporta skolas jaunie futbolisti kopā aizvadītas 16 spēles. Iekrāta svarīgā pieredze, spēlējot pret dažādiem pretiniekiem, komandām no Latvijas futbola akadēmijām. Jaunajiem futbolistiem laukumā veicās dažādi, tika izcīnītas uzvaras, spēlēts neizšķirti un tika piedzīvoti arī zaudējumi. Teicamu sniegumu laukumā demonstrēja un par TNSS komandas labāko spēlētāju tika atzīts Kristers Vitmanis. Laba motivācijas deva visiem,  lai turpinātu iesākto ceļu futbolā. Paldies TNSS par atbalstu mazo futbolistu izaugsmē.

Mārcis Červoņikovs

Futbola treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts