Talsu novada Sporta skolas U11 futbolisti piedalās turnīrā Ventspilī

Talsu novada Sporta skolas U11 futbolisti piedalās turnīrā Ventspilī

No 12. līdz 14. aprīlim U11 futbolisti piedalījās turnīrā, kas notika Ventspilī. Puiši ieguva daudz pozitīvu emociju.

Kopumā spēles tika gan uzvarētas, gan zaudētas, kā arī tika iegūts neizšķirts rezultāts.

“Pēc zāles sezonas ir pirmais turnīrs ārā ar plašumu un seguma maiņām, kas mazliet ietekmē kopīgo spēli, jo tas ir bērnu futbols, kur emocijas var daudz nospēlēt,” komentē treneris Aivars Eņģelis.

Talsu futbolistiem bija iespēja uzspēlēt pret komandām, ar kurām šajā vecuma grupā sezonā parasti nesatiekas. Ir būtiski, lai sacensībās piedalās komandas ar dažādiem spēles līmeņiem, kas dod bērniem iespēju mācīties un domāt.

“Paldies vecākiem un Talsu novada Sporta skolai par atbalstu, lai varam apmeklēt šādus turnīrus. Kā jau esmu teicis – šajā vecumā mums ar prieku jāspēlē, jo rezultāts nāks ar gadiem. Uzsvars nav tikai uz rezultātu, lai būtu punkti un kausi, bet svarīga ir spēlētāju izaugsme, kas spēs papildināt augsta līmeņa komandas, kā arī Latvijas izlasi,” stāsta treneris Aivars Eņģelis.

Megija Kikuča

Sabiedrisko attiecibu un reklāmas programmas studente

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts