Talsu novada Sporta skolas U10 komanda no turnīra Helsinkos mājās pārved zeltu!

Talsu novada Sporta skolas U10 komanda no turnīra Helsinkos mājās pārved zeltu!

No 6. līdz 8. janvārim Somijas galvaspilsētā Helsinkos norisinājās Helsinku Florbola Kauss (no angļu val. Helsinki Floorball Cup), kas tradicionāli aizsāk jauno florbola gadu, piedāvājot komandām unikālu startu pavasara sezonai. Tajā piedalās ne vien junioru līmeņa komandas, bet arī pieaugušo. Talsus turnīrā pārstāvēja Talsu NSS/Krauzers U10 komanda, kas trīs dienu garumā pierādīja sevi no vislabākās puses. “Pirmajā dienā aizvadījām pārbaudes spēli pret Espo Oilers, kuri spēlē attiecīgās vecuma grupas augstākajā divīzijā. Sākums bija stresains, bet pamazām iešūpojāmies un uzvarējām 10:4, uzvarējām arī pēc spēles metienos. Diemžēl palikām bez kapteiņa Alekša Siņkeviča, kurš iedzīvojās savainojumā. Nākošajā dienā aizvadījām divas spēles – divās līdzīgās cīņās uzvaras pār JoKi 6:5 un Palilan Visa 7:5. Trešajā dienā sastāvā atgriezās arī satraumētais kapteinis. Pirmajā spēlē uzvara 11:6 pret Kirkkonummi Rangers, lai arī sākumā bijām iedzinējos ar 0:5. Ceturtajā turnīra spēlē 8:4 uzvara pār Icehearts Vuosaari. Pusfinālā pārliecinoša uzvara 6:1 pret JoKi un finālā 9:3 uzvara vēlreiz pret Icehearts Vuosaari. Ar katru turnīra spēli Talsu jaunieši rādīja ar vien labāku sniegumu un uzņēma apgriezienus, stabils visu trīs maiņu un vārtsargu sniegums”, turnīra sniegumu komentē treneris Mārtiņš Maķevics.

Rezultatīvākie spēlētāji U10 rindās – Martins Kuļšs ar 11 punktiem (5+6), Tomass Metlāns ar 10 punktiem (4+6), Markuss Valdmanis ar 9 punktiem (7+2), Matīss Sokolovs (4+3) un Jēkabs Treimanis (6+1) ar 7 punktiem, Markuss Tīdemanis ar 6 punktiem (6+0), Jēkabs Bitters (1+4) un Miks Hermanis (4+1) ar 5 punktiem, Alekss Siņkevičs (3+0), Adrians Aksels Zuke (1+2) un Didzis Petrovskis (0+3) ar 3 punktiem, Demians Lauvenšteins (0+2) un Miķelis Rozītis (0+2) ar diviem punktiem. Komandas sastāvā bija arī uzbrucēji Valters Ceburs, Roberts Freibergs un vārtsargs Renārs Eglītis.

Florbola treneris Artis Raitums

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts