Talsu novada Sporta skolas U-19 zēnu volejbola komanda 2019/2020 gada sezonas apskats

Talsu novada Sporta skolas U-19 zēnu volejbola komanda 2019/2020 gada sezonas apskats

Talsu novada Sporta skolas U-19 zēnu volejbola komanda 2019/2020 gada sezonu iesāka ar LVF organizēto Latvijas kausa izcīņu volejbolā. Talsu NSS audzēkņiem par iekļūšanu finālā Rīgā bija jācīnās ar Rīgas volejbola skolas 1. komandu un Rīgas volejbola skolas 2. komandu, kur abās spēlēs piedzīvoja zaudējumu ar 0:3 un 1:3. Līdz ar to bija jāspēlē par 5.-7. vietu. Spēlējot bez viena no komandas līderiem – Gustava Freimaņa, zaudējums Liepājas sporta spēļu skolai 0:3, bet uzvara pret Rīgas volejbola skolas 2. komandu. Līdz ar to Talsu NSS komanda 11 komandu konkurencē izcīnīja 7. vietu.

Kā ierasti decembra beigās Talsos notika turnīrs jauniešiem “Talsu kauss”, kurā piedalījās komandas no vairākiem Latvijas novadiem. Šogad turnīrā piedalījās 18 komandas, piecās vecuma grupās.

Rezultāti:

U-13 meitenes: 4. vietā – Tukums, 3. Aizpute, 2. Talsi, 1. vietā- Kuldīga.
U-14 zēnu grupā: 4. Engure, 3. Talsi, 2. Kuldīga, 1. vietā Dundaga.
U-15 meiteņu komandām: 4. vietā Aizpute, 3. Talsi, 2. Liepāja, 1. vietā Kuldīga.
U-19 meitenēm: 3. vietā Skrundas komanda, 2. vietā Liepāja, 1. vietā Talsi.
U-19 zēnu grupā 3. vietā Liepāja, 2. Aizpute, 1. vietā Talsi.

No šī gada 28. februāra līdz 1. martam Stendē norisinājās  U-19 zēnu grupas  Latvijas Jaunatnes čempionāta priekšsacīkstes volejbolā par iekļūšanu finālā.  Talsu novada sporta skolas komanda pārliecinoši izcīnīja trīs uzvaras pret Liepājas SSS, Daugavpils BJSPS 2 un Sēlijas SS komandām. Latvijas Jaunatnes čempionāta U-19 zēnu grupas fināls bija plānots 4. un 5. maijā, kurā Talsu komandas pretinieki būtu divas Rīgas volejbola skolas komandas, Daugavpils BJSS 1. komanda, Jēkabpils un Aizkraukles komandas. Ņemot vērā bezprecedenta situāciju valstī un pasaulē saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību, un ar to saistītos ierobežojumus, Latvijas Volejbola federācijas valde,  konsultējoties ar LVF Jaunatnes komisiju, nolēma 2019./ 2020. gada čempionātu noslēgt bez vietu sadalījuma noteikšanas. Šis lēmums attiecas uz Jaunatnes čempionātu un  Pavasara kausa izcīņu.

Pēc vairāku gadu pārtraukumu šogad Talsos notika Talsu novada čempionāts volejbolā, kur Talsu NSS komanda pēc divu apļu izspēles ierindojās otrajā vietā. Ņemot vērā bezprecedenta situāciju valstī un pasaulē saistībā ar Covid-19 vīrusa izplatību un ar to saistītos ierobežojumus, čempionāts tika pārtraukts.

Treneris Aivars Pekmans

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts