Talsu novada Sporta skolas futbola komandas U-13 un U-15 Liepājā aizvada kārtējās LČ spēles

Talsu novada Sporta skolas futbola komandas U-13 un U-15 Liepājā aizvada kārtējās LČ spēles

U15 aizvadīja savu otro spēli LČ ar Liepājas komandu un izcīnīja savu otro punktu turnīra tabulā, jo atskanot beigu signālam, rezultāts bija 2-2. Salīdzinot ar pagājušo sezonu, komanda ir augusi ,kas pierādās arī spēles rezultātos. Ir jāpiestrādā pie uzbrukuma  noslēguma, kas sekmētu pozitīvāku rezultāta atspoguļojumu. Mēs šajās spēlēs vairs nespēlējam otrā numura lomu, bet 60 procentus kontrolējam bumbu.

U13 komanda aizvadīja savu pirmo 11-11 spēli un piekāpās Liepājas vienaudžiem ar rezultātu 1-6. Varbūt rezultāts tabulā visai nepatīkams, bet gribu kā treneris  skatīties pozitīvi…Šajā vecumā daudz izsaka vārtsarga augums un zinu, ka nākotnē vairāki iesistie vārti nebūtu…Bija arī ļoti daudz momenti vārtu gūšanā, kur vienus tā arī neieskaitīja. Mazliet pietrūka pieredzes un veiksmes, jo komanda vēl tik tiek  veidota un meklētas pozīcijas spēlētājiem, kas ir grūts un atbildīgs darbs. Sportisti pierādīja sevi ar labu izspēli un cīņassparu, kad  Jānis Ezergals ar fantastisku izrāvienu apsteidza aizsargus un guva savus pirmos vārtus Latvijas čempionātā. Mums liels darbs priekšā, lai visa komanda dotos pretī izaugsmei. Paldies visiem treneriem par sadarbību. Kā treneris redzu ,ka varam!  Paldies puišiem par spēli!
Treneris Aivars Eņģelis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts