Talsu novada Sporta skolas futbola komanda U11 vecuma grupā noslēdz reģionālās sacensības 4.vietā

Talsu novada Sporta skolas futbola komanda U11 vecuma grupā noslēdz reģionālās sacensības 4.vietā

Talsu novada Sporta skolas futbola komanda U11 vecuma grupā noslēdza reģionālās sacensības 4.vietā attīstības grupā. Futbolā 8 pret 8 tika aizvadītas 6 spēles, kurās talsinieki iekrāja 9 punktus. Izcīnot divas uzvaras, trīs reizes spēlējot neizšķirti un piedzīvojot vienu zaudējumu. Trenera secinājumi: Jāpiestāda pie uzbrukuma veidošanas no saviem vārtiem un vārtu gūšanas uzbrukuma fāzes noslēgumā. Spēlētājiem jāpilnveido individuālā meistarība ar bumbu.

Par labākajiem spēlētājiem komandā jāizceļ vārtsargs Mārcis Roderis-Roderts, aizsargs Hugo Kantenieks, komandas motors -Voldemārs Freimanis.

Treneris Mārcis Červoņikovs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts