Talsu novada Sporta skolas basketbolisti piedalās leģendārā trenera Ilmāra Pirtnieka piemiņas kausa izcīņā un iegūst 2.vietu

Talsu novada Sporta skolas basketbolisti piedalās leģendārā trenera Ilmāra Pirtnieka piemiņas kausa izcīņā un iegūst 2.vietu

Š.g.27.novembrī jaunajā Kauguru Valsts ģimnāzijas zālē notika basketbola turnīrs 2004.gadā dzimušiem zēniem veltīts Jūrmalas leģendārā trenera Ilmāra Pirtnieka piemiņai. Uz turnīru tika uzaicināti arī Talsu basketbolisti. Turnīrā vēl piedalījās Jūrmalas, Tukuma un Juglas jaunie censoņi. Izspēlējot apļa turnīru komandas ierindojās sekojošā secībā – Jugla, Talsi, Tukums, Jūrmala. No Talsu novada Sporta skolas komandas veiksmīgākais bija Dāvids Māls. Kā perspektīvāko spēlētāju organizatori nominēja Rūdi Doni.

Liels paldies jāsaka Rūda, Renāra, Kārļa un Mārtiņa vecākiem, kuri nogādāja mūsu puikas uz turnīru. Paldies vecākiem!

 

Treneris A.Bajārs

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts