Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

Talsu novada Sporta skolas atklātās sacensības vieglatlētikā

Š.g. 3.novembrī Talsu sporta hallē notika Talsu novada Sporta skolas rīkotās sacensības vieglatlētikā. Piedalījās kupls dalībnieku skaits no Talsiem, Rojas, Valdemārpils, Kandavas, Tukuma, Ventspils novada un Kuldīgas.

Sporta skolas audzēkņu jaunās sezonas pirmais starts izdevies. Šajās sacensībās visi audzēkņi sasniedza jaunus personīgos rekordus.Īpaši gribētos atzīmēt Emīliju Ošu kura izcīnīja otro vietu augstlēkšanā ar rezultātu 1,35m un trešo vietu lodes grūšanā , kā arī Kati Katrīnu Stīpnieci kura bija otrā lodes grūšanā. Teicami startēja arī Alekss Eihe un Anda Dansone, kuri bija ceturtie 60m un 60m/b. Savus rezultātus varētu daudz uzlabot Kristīne Gulbe un Patrīcija Jansone ,bet traucēja lielais satraukums. Jaunākajām grupas audzēknēm Kristiānai Ozolai, Amēlijai Sudmalei un Alisei Sondarei pirmais starts un labākie rezultāti vēl priekšā. Vēl paldies Talsu novada Sporta skolai par jaunajām naglenēm un tiesnešiem par labo darbu. Novēlu turpināt cītīgi trenēties un sasniegumi neizpaliks.

 

Treneris Mārcis Štrobinders

Rezultāti U14 TNSS atklātās sacensības vieglatlētikā 03.11.2017.

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts