Talsu novada Sporta skola Talsu pilsētas svētkos!

Talsu novada Sporta skola Talsu pilsētas svētkos!

2. jūlijā Talsu novada Sporta skola aktīvi piedalījas pasākumos Talsu pilsētas svētku ietvaros. Sporta skolas treneri kopā audzēkņiem piedalījās Bērnu pļavā pie Talsu sporta nama. Treneri bija sagatavojuši dažādas atrakcijas atbilstoši sporta veidam un tās varēja izmēģināt gan lieli, gan mazi. Bērnu pļavas dalībnieki, varēja izmēģināt savus spēkus un precizitāti hokeja metienos un šaušanā pie biatlonistiem, veiklība bija nepieciešama futbolā un precizitāte basketbolā!

Vakarā 190 Sporta skolas darbinieki, treneri un audzēkņi kopā ar vecākiem sporta veidam atbilstošās formās, devās gājienā. Par atraktivitāti rūpējās futbola treneris Aivars Eņģelis. Priecīgi, taisot “vilnīti” visa gājiena garumā, tika gūtas patiešām pozitīvas emocijas.

Liels paldies visiem treneriem un darbiniekiem, kuri nenobijās no karstajiem laika apstākļiem un neaizbildinājās ar brīvdienu, vai atvaļinājumu un piedalījās Talsu pilsētas svētkos.

gāj1 gāj

13532868_10210474151637049_2307130004044085575_n OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts