Talsu novada Sporta skolā atsākas mācību treniņu process klātienē, ņemot vērā valstī noteiktos ierobežojumus!

Ar pirmdienu, 9.novembri Talsu novada Sporta skolā mācību -treniņu process tiek organizēts trīs formātos: ārtelpās, iekštelpās un attālināti.

Ārā vienā treniņgrupā vienlaikus organizēti pulcējas ne vairāk kā 10 izglītojamie un treneris (netiek izmantotas ģērbtuves). Sporta treniņi norisinās bez personām, kas nav tieši iesaistītas treniņa organizēšanā un norisē.

Mācību – treniņu nodarbības iekštelpās notiek tikai individuāli – viens audzēknis (vai vairāki audzēkņi, kas dzīvo vienā mājsaimniecībā) viena trenera vadībā. Viens treneris vienlaikus nedrīkst vadīt vairākus individuālos treniņus.

Mācību process attālināti tiek organizēts, sastādot individuālus mācību treniņu plānus, nosūtot tos audzēkņiem sporta skolas oficiālajā saziņas vietnē  e-klase.lv.

Par mācību-treniņu nodarbību laikiem audzēkņi un vecāki var interesēties pie trenera personīgi.

Šis ir tāds pārbaudījumu laiks, kas cerams, mūs darīs tikai stiprākus! Būsim pozitīvi un pacietīgi!

Sporta skolas administrācija