Talsu novada skolu “Sniega diena 2016” notiks 15.janvārī Kamparkalnā.

Talsu novada skolu “Sniega diena 2016” notiks 15.janvārī Kamparkalnā.

“Pasaules Sniega diena” ir Starptautiskās Slēpošanas federācijas ikgadējs sniega festivāls bērniem un viņu ģimenēm, kas vienlaicīgi notiek dažādās vietās visā pasaulē. Tā ir daļa no FIS programmas „Vediet bērnus uz sniega”, kuras mērķis ir dot bērniem un viņu vecākiem iespēju iepazīt un arī izmēģināt visdažādākās aktivitātes uz sniega. Iespēja izbaudīt prieku un radīt patīkamas atmiņas, kā arī radīt iedvesmu turpināt nodarboties ar ziemas aktivitātēm arī nākotnē. Sniega dienas mērķis nav noskaidrot vai atlasīt nākamos čempionus, bet gan dot iespēju bērniem un arī viņu vecākiem pārliecināties, ka aktivitātes uz sniega var kļūt par viņu ikdienu, kas sniedz pozitīvas emocijas un nodrošina veselīgu dzīvesveidu.Sniega diena paliek arvien populārāka, tāpēc aug gan organizatoru, gan arī dalībnieku skaits.
Latvijas Slēpošanas savienība ir lepna par to, ka ar katru gadu pieaug gan pasākumu organizatoru skaits, gan attiecīgi dalībnieku skaits. Īpaši priecīgi esam par faktu, ka 2014. un 2015. gadā Latvija ierindojās 2. vietā pasaulē pēc pasākumu norises vietu skaita.
Šogad pirmo reizi Talsu novadā skolām” Sniega diena 2016 “ notiks Kamparkalnā. Pasākumā pieteicās Talsu sākumskolas sporta skolotājas S. Zvirgzdiņas, Pastendes pamatskolas R.Korsūnova un Virbu pamatskolas sporta skolotāja G.Oša audzēkņi. Pulcēsimies 15.janvārī Kamparkalnā Pasākumu sāksim plkst. 10.00 mūsu Sniega dienas devīze: “Sniego vesels”.
Popularizējot sportiskas aktivitātes svaigā gaisā, “Sniegā dienā “ izmēģināsim dažādas aktivitātes uz sniega- stafetes, nobraucienus no kalna, ragaviņu vilkšanu, šaušanu ar pneimatisko šauteni, sniegavīru velšanu, “biatlons” – sniega piku mešanā mērķi, slēpošanu, un vēl daudz ko citu. Noslēgumā sildīsimies pie ugunskura un baudīsim siltu tēju. Labākā komanda saņems “Sniega diena 2016“ kausu. Katrs dalībnieks saņems LSS apliecinājumu par piedalīšanos pasākumā.Visi, kas vēlas izbaudīt sniegu, tiksimies Kamparkalnā.
O. Vežuka
Talsu NSS metodiķe 11.01.2016

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts