Talsu novada skolēnu olimpiāde sportā ir sākusies

Talsu novada skolēnu olimpiāde sportā ir sākusies

23.septembrī, Talsu 2.viduskolas stadionāar sacensībām futbolā  tika atklāta Talsu novada  skolēnu olimpiāde sportā. Skolēni sacentās  divās vecuma grupās  (2004.-2006.g.dz.) un (2002.-2003.g.dz.) zēni. Pieteicās pavisam 22 komandas ar 233dalībniekiem no  Rojas  v-sk. , Sabiles p-sk., Talsu 2.v-sk.,Valdemārpils v-sk., Mērsraga v-sk., Talsu p-sk., Talsu sāk.-sk., Vandzenes p-s., Dursupes p-sk., Laidzes p-sk., Pastendes p-sk., Kolkas p-sk.,  un Virbu p-sk. komandas. Spēles notika  apakšgrupās ,vienlaicīgi četros laukumos.

2002.-2003.dz.zēni spēlēja Talsu 2.vidusskolas stadionā.Pieteicās 12 komandas ar 114 dalībniekiem.

Finālā par pirmo un otro vietu tikās Talsu 2.vidusskolas un Sabiles p-sk. futbolisti. Talsu 2.viduskolas komanda ar 1:0 pieveica Sabile pamatskolas komandu un ieguva pirmo vietu. Talsu 2.vidusskola komandā spēlēja R. Grasmanis ,K.Lejnieks, R.Upītis, M.Bergmanis, D.Kronentāls, V.Kalnietis, L.Leja, N.Grosbahs, E.Kārklevalks, E.Voronovs, A.Lokmanis, K.Doniņš, A.Ošiņš, D.Janpavlis. Sabiles pamatskolas futbolisti  izcīnīja otro vietu. Sabiles komandai uzvarēt palīdzēja sporta skolotāja M.Červoņikova audzēkņi-K.Jankevics, P.Lagzdiņš, J.Prātiņš, E.Bērziņš, T.Grīslis, I.Ošenbergs, M.Medenis, O.Kleins, E.Ošis. Par trešo vietu cīnījās Talsu Valsts ģimnāzijas un Talsu sākumskolas komandas.Šoreiz spēcīgākā izrādījās Talsu Valsts ģimnāzijas futbolisti, komandai trešā vieta.Talsu Ģimnāzijas komandā spēlēja–K.Lavendels, R.Akmeņlauks, J.Ieviņš, R.Krišjānis, A.P.Otenbergs, R.Siliņš.Komandā spēlēja arī divas meitenes N.Grenevica un M.Krauze.4.vietā-Talsu sākumskola .5.vietā-Dursupes pamatskola, 6.vietā-Talsu pamatskola, 7.vietā –Laidzes pamatskolas komanda, 8.vietā–Vandzenes pamatskola,9.vietā–Laucienes pamatskolas,10.vietā-Mērsraga vidusskola, 11.vietā -Valdemārpils vidusskola,12.vietā -Rojas vidusskolas komanda .

2004.-2006.g.dz.zēni spēlēja vecajā Talsu 2.vidusskola sporta laukumā. Pieteicās 12 komandas ar 119 dalībniekiem. Vispirms spēles notika apakšgrupās. Finālā par pirmo un otro vietu cīnījās Valdemārpils vidusskolas un Talsu 2.vidusskolas komandas.Veiksmīgāka izrādījās Talsu 2.viduskolas komanda ar 1:0 pieveica Valdemārpils komandu.Talsu 2.vidusskola izcīnīja 1.vietu.Talsu 2.viduskolas komandai uzvarēt palīdzēja –R.Balodis,V.Niedrājs,V.Čuhnovs, R.Sproģis, K.Araks, R.Ansabergs, R.Čuhnovs, K.Grohjackis,R.Liukišs,M.Ezergals. Vademārpils komanda ieguva 2.vietu.Komandā spēlēja R.Bērziņš, M.Grīnbrergs,E.Erdmanis, D.Jaunkalns, D.Grosbergs,E.Silgals, R.Šmits,D.Silgale. 3.vietā pienācās Mērsraga vidusskolas komandai.Mērsraga vidusskola komandā spēlēja R.Banģis,D.Karlsons, A.Veinbergs, R.Stacēvičs, K.Janbergs,R.Upesjozups, A.Kasparāns, M.Lauris, M.Ozoliņš,A.Pauksts, K.Brinkmanis, M.Veinbergs.4.vietā- Sabiles vidusskola komanda.5.vietā -Pastendes pamatskolas komanda, 6.vietā- Rojas vidusskola, 7.vietā –Talsu sākumskolas komanda8.vietā –Dursupes pamatskola, 9.vietā Laidzes pamatskola, 10.vietā –Virbu pamatskola, 11.vietā –Talsu pamatskola, 12.vietā –Kolkas pamatskola.Pirmo trīs vietu ieguvēja komandas saņēma diplomus, 1.vieta – kausu un  Kurzemes futbola centra dāvātās futbola bumbas. Vēl trīs bumbas tika mazajām lauku skolām,kas spēju nokomplektēt komandu- Laidzes pamatskolas,Vandzenes pamatskolas un Virbu pamatskolas komandām. Tiesneša darbu laukumā  veiksmīgi veica- M.Vecberzs., N.Enģelis,R.Tīfentāls,P.Laursons,K.Skaistkalns,J.Makstnieks, D.Balodis. Par spēļu kartību rūpējāsgalvenie tiesneši-J.Motivāns un A.Enģelis.Paldies “Talsu namsaimnieks”puišiem par palīdzību sacensību noorganizēšanā- laukumu un vārtu sagatavošanā.

 

O.Vežuka

Talsu NSS metodiķe

4-5kl skolu futbols 6-7 kl skolu futbols

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts