Talsu novada skolēnu atklātā olimpiāde sportā – FUTBOLS.

Talsu novada skolēnu atklātā olimpiāde sportā – FUTBOLS.

 

Jaunā mācību gada Talsu novada skolēnu atklātā olimpiāde sportā iesākās ar futbola turnīru starp skolām, divām vecuma grupām, kurās piedalījās 22 komandas.

Jaunākajā grupā 2003. g.dz un jaunāki sacentās skolu komandas no : Talsu 2.vsk. Talsu pamatskolas, Talsu sākumskolas, Dursupes pamatskolas, Vandzenes pamatskolas, Sabiles vsk., Valdemārpils vsk., Pastendes pamatskolas, Laidzes pamatskolas, Mērsraga un Rojas vidusskolām un Virbu un Laucienas pamatskolām. Komandas  bija sadalītas 4 apakšgrupās, un cīnījās par uzvarētāju kausu, ko dāvāja Talsu novada pašvaldības Sporta nodaļa.

Uzvarētāji šajā grupā bija un tiesības pārstāvēt Talsu novadu Kurzemes reģiona sacensībās pavasarī Talsu 2.vsk. komanda, kuras sastāvā skolotāja Andra Jansona vadībā spēlēja R. Grasmanis, K. Lejnieks, R. Upītis, M. Bergmanis, D. Kronentāls, V. Kalnietis, M. Skadiņš, P. Roze, K.Araks, E. Voronovs, R.Sproģis, R.Ansbergs, K.Karols un A.Ošiņš. Otrajā un trešājā vietā ierindjās Talsu sākumskola – skolotājas Sandras Zvirgzdiņas vadībā, un Laidzes pamatskola – Lillijas Kariusas vadībā.

4. vietā Mērsrags, 5. vietā Roja, 6. vietā Valdemārpils, 7.vietā Sabile, 8.vietā Dursupe, 9.vietā Vandzene, 10. vietā Pastende, 11. vietā Virbi, 12.vietā Lauciena, 13. vietā Talsu pamatskola.

Vecākajā grupā 2001. – 2002.g.dz. skolēniem piedalījās 9 komandas no  Talsu Valsts ģimnāzijas, Rojas, Sabiles un Talsu 2.vidusskolas, Dursupes, Laucienas, Virbu un Talsu pamatskolām, kā arī Talsu sākumskolas.

Fināla spēlē cīņā par pirmo vietu un ceļazīmi uz Kurzemes reģiona sacensībām, tikās Talsu 2.vsk. un Dursupes pamatskola, kur sīvā cīņā uzvaru izcīnīja Dursupes komanda skolotāja Aivara Eņģeļa vadībā. Sastāvā cīnījās Ģ. Silkalns, G.Kučers, K. Anmanis, L. Tīrums, A.Boters, J. Rumbergs, P. Tērvids un A.K. Pauls. 2. vieta Talsu 2.vsk., cīņā par trešo vietu starp Roju un Talsu pamatskolu uzvarēja un  3. vieta Talsu pamatskolai Aivara Lakstīgala vadībā, 4. Rojas vidusskola, 5. Lauciena 6. Sabile 7. Virbi. 8. Talsu sākumskola 9. Talsu Valsts Ģimnāzija. 

Nākamās sacensības 24. septembrī kad skolēni sacentīsies krosā Sabilē.

Bildes no sacensībām atrodamas sadaļā “Galerijas”

2004. 2003. tabulas

2004.g – 2003. g. izsp__Źles

2002. g. – 2001.g. Tabulas

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts