Talsu novada kauss badmintonā 2. posms

Talsu novada kauss badmintonā 2. posms

Pirmais pavasara turnīrs šajā gadā notika 25. martā Talsos, kur tika aizvadīts Talsu novada kauss badmintonā 2. posms. Sacensībās piedalījās 75 spēlētāji no 11 dažādiem Latvijas klubiem un 7 dažādām Latvijas vietām – Baložiem, Liepājas, Ozolniekiem, Rīgas, Siguldas, Talsiem, Ventspils.

Sacensības tika organizētas 14 kategorijās- A, B grupās un iesācēju jauniešu grupās. Skaitliski visvairāk dalībnieku bija MSA un MSB grupās.

A grupas vīriešu vienspēlēs no 14 dalībniekiem Patriks Kandis ieņēma 6. vietu, Henriks Godhards Jankevics – 7. vietu, Andrejs Vilnis – 10. vietu, Aleksis Emiljans Kviesis 12. vietu, Ričards Klāvs Miezītis – 14. vietu. A grupas vīriešu dubultspēlēs 6 pāru konkurencē 3. vietu izcīnīja Henriks Godhards Jankevics un Andrejs Vilnis, 4. vietu – Patriks Kandis un Aleksis Emiljans Kviesis. B grupas vīriešu vienspēlēs piedalījās 12 spēlētāji, no kuriem Valters Brālis izcīnīja 6. vietu, Fēlikss Kandis – 8. vietu, Alekss Deniss Dimiņš – 9. vietu, Toms Moiseičuks – 12. vietu. B grupas vīriešu dubultspēlēs spraigā trīs setu spēlē 2. vietu izcīnīja Fēlikss Kandis un Ričards Klāvs Miezītis, Alekss Deniss Dimiņš un Armands Znotiņš – 4. vietu, Valters Brālis un Toms Moiseičuks – 6. vietu, Uģis Ozoliņš pārī ar Liepājas spēlētāju Ralfu Gūtmani palika 8. vietā, gūstot pirmo pieredzi dubultspēlēs.

A grupas sieviešu vienspēlēs no 9 dalībniecēm Evelīna Freija ieguva 5. vietu, Aurora Laizāne – 6. vietu. A grupas sieviešu dubultspēlēs Evelīna Freija un Melisa Romaņuka 4 pāru konkurencē ieguva 3. vietu.  B grupas sieviešu vienspēlēs startēja 11 dalībnieces, no kurām 2. vietu izcīnīja Andželika Zeiferte, 4. vietu – Dārta Zandberga, 8. vietu – Lība Zandberga. B grupas sieviešu dubultspēlēs piedalījās 6 pāri, no kuriem Dārta Zandbergs un Andželika Zeiferte izcīnīja 2. vietu, Aurora Laizāne un Lība Zandberga – 3. vietu.

A grupas jauktajās dubultspēlēs piedalījās 11 pāri. Aleksis Emiljans Kviesis un Melisa Romaņuka ieguva 9. vietu, Henriks Godhards Jankevics un Evelīna Freija – 10. vietu, Aurora Laizāne pārī ar Ozolnieku spēlētāju Uģi Grosu ieguva 11. vietu. B grupas jauktajās dubultspēlēs 10 pāru konkurencē Alekss Deniss Dimiņš un Dārta Zandberga izcīnīja 2. vietu, Fēlikss Kandis un Andželika Zeiferte – 5. vietu, Ričards Klāvs Miezītis un Lība Zandberga – 6. vietu.

U11 meiteņu vienspēļu D grupā piedalījās trīs Talsu novada sporta skolas audzēknes, kuras savā starpā sadalīja godalgotās vietas. Viktorija Šulca ieguva 1. vietu, Reičela Linda Arāja – 2. vietu, Melānija Šulce – 3. vietu.

U13 zēnu vienspēlēs bija 6 dalībnieki, no kuriem Artūrs Zviedriņš izcīnīja 3. vietu, Māris Tomsons – 4. vietu, Endijs Ezeriņš – 5. vietu, Miks Boldans – 6. vietu.

U17 zēnu vienspēlēs no 6 dalībniekiem Armands Znotiņš izcīnīja 1. vietu, Uģis Ozoliņš – 2. vietu, Armands Laucis – 3. vietu, Kristofers Brūveris – 4. vietu.

U15 meiteņu vienspēlēs bija 8 dalībnieces. Samanta Paula ieguva 6. vietu, Kelina Lauvenšteine – 7. vietu, Jasmīna Ozoliņa – 8. vietu.

Treneris Edgars Kviesis

 

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts