Talsu novada atklātās skolēnu olimpiādes sacensības futbolā 8.-9.klašu un 10.-12.klašu grupās

Talsu novada atklātās skolēnu olimpiādes sacensības futbolā 8.-9.klašu un 10.-12.klašu grupās

14.oktobrī Talsu 2.vidusskolas stadionā notika Talsu novada atklātās skolēnu olimpiādes sacensības futbolā divās vecuma grupās.Zēni 8.-9.kl. (2000.-2001.g.dz.) grupā spēlēja8:8 un jaunieši 10.-12.kl (1997.-1999.g.dz.) grupā spēlēja 11:11.

Pamatskolu grupā pieteicās 10 komandas – Talsu Valsts ģimnāzija, Talsu 2.vidusskola, Talsu p-sk., Valdemārpils v-sk., Sabiles v-sk., Rojas v-sk., Kolkas p-sk., Laucienes p-sk., Pastendes p-sk., Laucienes p-sk. komandas.

Vidusskolu grupā spēlēja 4 komandas-Talsu Valsts ģimnāzija, Talsu 2.vidusskola, Rojas vidusskola un Mērsraga vidusskola.Pavisam turnīrā spēlēja 14 komandas, 166 dalībnieki.2000.-2001.g.dz.zēni cīnījās A un B apakšgrupās,pēc tam komandas tikās izslēgšanas spēlēs.

Komandu vērtējumā2000.-2001.g.dz.zēniem pirmo vietu izcīnīja Valdemārpils vidusskolas komanda.Valdemārpils vidusskolas komandā spēlēja- J.Ragovskis, K. Nāckalns, A.Stromanis, V.Kasjaņenko, M.Kalmanis, A.Ļaksa, R.Šteinfelds, E.Jansons, V.Grīnfogels, K.Eizenbergs, K.Dzenis, V.Dakstiņš.Laucienes pamatskolas komanda izcīnīja otro vietu. Laucienes pamatskolas komandai uzvarēt palīdzēja N.Enģelis, E.Vecbērzs, P.Tērvids, M.Matisons, A.Freipičs, R.Zemītis, K.Erdmanis, M.Kamļevs, D.Tītars, R.Safonovs, M.Bakanovskis. Komandu vērtējumā 3.vietu ieguva Sabiles vidusskolas zēnu komanda. Sabiles vidusskolas komandā spēlēja-K.Neilands, G.Brucis, J.Prātiņš, E.Bērziņš, T.Grīslis, I.Ošenbergs, R.Banders,S.Stankēvičs, J.Celms, M.Reinfelds. Tālākās vietās -4.vietā Mērsraga vidusskolas komanda,5.vietā – Talsu 2.visusskolas komanda, 6.vietā- Talsu pamatskolas komanda, 7.vietā – Pastendes pamatskolas komanda, 8.vietā –Talsu Valsts ģimnāzijas komanda, 9.vietā – Rojas vidusskolas komanda, 10.vietā Kolkas pamatskolas komanda.

Komandu vērtējumā 1997.-1999.g.dz.jauniešiem pirmo vietu izcīnīja Talsu 2.viduskolas jaunieši.Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja-K.Lapiņš, A.Jansons, K.Kalnietis, K.Treimanis, N.Veipāns, K.Zabiņaks, A.Dorbe,S.Gindra, K.Paegle, R.Zezulis,J.Akermanis, N.Lībergs, P.Urķis, M.Vītols. Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši spēja izcīnīt 2.vietu. Komandā spēlēja A.Strikaitis, K.Smilgainis, V.Dziemidovs, R.Laizāns, G.Āboliņš, R.Šēnbergs, M.Oskerko,D.Leitis,M.Ziemelis, T.Blumbahs, K.Blumbergs, D.Mūrnieks, A.Silgals, T.Guiseppe. Rojas vidusskolas jaunieši ieguva 3.vietu.Rojas vidusskolas komandā spēlēja –J.Kolosko, T.Štāks, T.Bērziņš, J.Kalniņš, K.Gražinskis, M.Roze, J.Bite, E.Dravnieks, G.Aļeksējevs, R.Puriņš, K.Soja, S.Dūda.

Sacensību galvenā tiesneša pienākumus veica Valdemārpils sporta skolotājs un Talsu sporta skolas futbola treneris Jānis Motivāns. Laukumā jauniešiem spēles tiesāja Latvijas čempionāta tiesnesis futbolā Agnis Kurpnieks un pamatskolu grupā Talsu 2.vidusskolas audzēkņi Saimonds Gindra un Kārlis Paegle. 1.-3.vietu ieguvēji saņēma kausu un LFF Kurzemes futbola centra dāvātās futbola bumbas.

O.Vežuka Talsu NSS metodiķe

2015.gada 14.oktobrī.

 

Bildes no sacensībām aplūkojamas sadaļā: GALERIJAS

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts