Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes sacensībās florbolā

Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes sacensībās florbolā

DSC09959 kopbilde florbols 2001.-2002.

1.aprīlī Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē risinājās Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes sacensībās florbolā (2001.-2002.g.dz.zēniem), kurās piedalījās arī skolu komandas no Rojas un Mērsraga novadiem. Pavisam pieteicās 9 skolu komandas ar 69 dalībniekiem. Komandas tika sadalītas divās grupās. Spēles laiks 2×10 minūtes (A grupā cīnījās Rojas vidusskolas, Talsu 2.vidusskolas,Talsu sākumskolas un  Laucienes pamatskolas komandas; B  grupā spēkiem mērojās Talsu Valsts ģimnāzijas,  Mērsraga vidusskolas, Dursupes pamatskolas, Stendes un Virbu pamatskolu komandas).

A grupā Talsu sākumskolas florbolisti ar 6 punktiem izcīnīja 1.vietu, uzvarot Talsu 2.vidusskolu ar rezultātu 3:0, Rojas vidusskolas komandu pieveica ar rezultātu 4:3, bet Laucienes pamatskolas komanda piekāpās ar rezultātu 2:1. A grupā 2.vietu ar 4 punktiem izcīnīja Talsu 2.viduskolas florbolisti. Talsu 2.viduskolas komanda zaudēja ar 0:3 Talsu sākumskolai. 3.vietu A grupā izcīnīja Laucienes pamatskola, bet 4. vietu ieņēma Rojas vidusskola florbolisti.

B grupā pārliecinoši spēlēja Dursupes pamatskolas jaunie florbolisti un ar 8 punktiem savā grupā ieguva 1.vietu, uzvarot ar 9:1 Talsu Valsts ģimnāzijas komandu, bet Stendes pamatskolas komandu pieveica ar 9:0, savukārt ar Mērsraga vidusskola  komandu dursupnieki nospēlēja 5:1 un ar rezultātu 5:2 uzvarēja  Virbu pamatskola komandu.  B  grupā 2.vietu ar 5 punktiem izcīnīja Virbu pamatskolas florbolisti. Virbinieki ar 6:0 pieveica Talsu Valsts ģimnāzijas komandu un  ar 4:0 guva uzvaru pār Stendes pamatskolas komandu, bet ar Mērsraga vidusskolasnospēlēja neizšķirti 2:2. Vienīgi Virbu komandai nācās ar rezultātu 2: 5 piekāpties Dursupes komandai. 3.vietu B grupā ar 4 punktiem ieguva Mērsraga vidusskolas komanda.  Mērsradznieki ar 4:0 guva uzvaru pār Stendes pamatskolas  komandu, nospēlēja neizšķirti 1:1 ar Talsu Valsts ģimnāzijas komandu un neizšķirti  2:2 ar Virbu pamatskolas komandu, savukārt  ar rezultātu  1:5  piekāpās Dursupes florbolistiem. 4.vietā grupā pienācās Talsu Valsts ģimnāzijas komandai. 5.vietu ieguva Rojas vidusskola.

Pirmajā pusfinālā iekļuva Talsu sākumskolas un Mērsraga vidusskolas komandas. Labāk veicās Talsu sākumskolas florbolistiem. Talsu sākumskolas komanda ar 8:1 pieveica Mērsraga vidusskolas florbolistus. Otrajā pusfinālā tikās Dursupes pamatskolas un Laucienes pamatskolas komandas. Laucienes pamatskolas komanda arī ar 8:1 pieveica Dursupes pamatskolas komandu. Tiesības spēlēt finālā par 1.-2.vietu izcīnīja Dursupes pamatskolas un Talsu sākumskolas florbola komandas. Spēlē starp abām komandām beidzās neizšķirti 1:1, tāpēc, lai noskaidrotu 1.vietu, katra komanda veica 3 pēcspēles metienus. Talsu Sākumskolas florbolisti bija veiksmīgāki un ar 2:1 pieveica Dursupes pamatskolas florbolistus.

Par Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes uzvarētājiem florbolā kļuva Talsu sākumskolas florbola komanda. Talsu sākumskolas komandā spēlēja – K.Lavendels, A.Šķerbergs, R.Brizga, A.Folmanis, V.Romaško, M.Tabūns, S.Siliņš, R.Krišjānis.

2.vietu līdzvērtīgā cīņa ieguva Dursupes pamatskolas komanda. Dursupes komandā spēlēja – M.Baumanis, K.Erdmanis, J.Balodis, R.Zemītis, A.Freipičs, M.Matisons, E.Kļaviņš.

Finālā par 3.-4.vietu cīnījās Mērsraga vidusskolas un Laucienes pamatskolas skolu komandas. Pārliecinoši 3.vietu ieguva Laucienes pamatskolas florbolisti ar 4:0 pieveicot Mērsraga vidusskolas komandu.Laucienes pamatskolas komandā spēlēja K.Anmanis, L.Tīrums, Ģ.Silkalns, P.Tērvids, J.Rumbenieks, A.Pauls, K,Jēcis.

4.vietā – Mērsraga vidusskola, 5.vietā – Talsu 2.vidusskola, 6.vietā – Virbu pamatskola, 7.vietā – Talsu Valsts ģimnāzija, 8.vietā – Rojas vidusskola, 9.vietā – Stendes pamatskola.

Lai sacensības veiksmīgi notiktu, precīzi tiesneša darbu veica J.Lepis, V.Rubenis, M.Rūsa-Jansons, M.Švedenbergs.

 

Š.g. 15.aprīlī Talsu Valsts ģimnāzija sporta zālē notiks Latvijas skolēnu Kurzemes reģiona sacensības florbolā 1999.-2000.g.dz. zēniem. Talsu novadu pārstāvēs Talsu Valsts ģimnāzijas komanda.

 

Talsu novada Sporta skolas izglītības metodoķis O.Vežuka.

Uzspied šeit -> REZULTĀTU_TABULAS

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts