Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes rezultāti basketbolā

Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes rezultāti basketbolā

11.decembrī Talsu novada sporta hallē, norisinājās  Talsu novada atklātās Olimpiādes spēlēs basketbolā A grupas skolām. Pieteicās spēlētāji no Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu 2.viedusskolas.,Talsu Kristīgās vidusskolas,Valdemārpils vidusskolas, Rojas vidusskolas un Talsu pamatskola. Pavisam piedalījās 27 komandas ar 210 dalībniekiem. Dalībnieki sacentās četrās vecuma grupās.

Jaunākajā grupā 2002.-2004.g.dz.grupā zēniem /3komandas/Spēcīgāki izrādījās Talsu 2.v-
sk.komanda,viņiem 1.vieta Talsu 2.v-sk.komandā spēlēja-N.Grosbahs, M.Cinis, D.Indriksons, M.Jansons, A.Frīdenbergs, P.Kunkulis,T.Kalniņš, R.Gricmanis, E.Jansons, E.Kārklvalks,T.Fridrihsons. Talsu Kristīgās v-sk. zēni ieguva 2.vietu.-H.Bajārs, K.Krēķis, M.Māls, R.Volmanis, D.Māls, R.Burka, K.Reinbergs, F.Cimermanis, bet 3.vietu izcīnīja Rojas zēni – R.Bervalds, R.Dreimanis, E.Frīdenbergs, P.Upners, M.Zembahs, M.Bernāns, R.Poberežnijs, P.Alkšbirze, D.Čeguts.

2002.-2004.g.dz.grupā meitenēm /2 komandas. 1.vietā Talsu 2.v-sk. meitenes -G.Matisone, P.Liepiņa, A.Krūkle, A.Erdmane, B.Bangevica, K.Kalēja, T.Neimane, B.Volfa .Rojnieces izcīnīja 2.vietu -E.Akmeņlauka, T.Bernāne, L.Dīriņa, A.Doniņa, P.Fjodorova, P.Doniņa , P.Kleinberga, Pētersone, T.Zārda, K.Kronberga.

2000-2001.g.dz .zēnu grupā /6 komandas/.Pārliecinoši ,uzvarot visās spēlēs un turnīrā 1.vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas zēni -R.Pūliņš, D.Talents, A.Ziediņš, V.Rubenis, M.Baumanis, K.Alsbergs, R. Kīts, M.Siliņš. Talsu 2.v-sk.zēni ieguva 2.vietu, zaudējot tikai spēlē ar Talsu Valsts ģimnāziju 13:28. Talsu 2.v-sk.komadu pārstāvēja P.Laursons, R.Vitte, E.Bērziņš, M.Jansons, T.Arājs, K.Jaševs, K.Cecerovs, N.Paipals, K.Suntažs, A.Budreika. Valdemārpils zēni izcīnīja 3.vietu.Valvemārpils komandā spēlēja J.Ragovskis, R.Štrauss, R.Šteinfelds, E.Jansons, A.Stromanis, A.Ļaksa, V.Kasjaņenko. Talākās vietād Rojas v-sk., Talsu p-sk., Talsu Kristīgā.v-sk. zēni.

2000-2001.g.dz .meiteņu grupā /2komandas/. Notika spēlēs starp Talsu Valsts ģimnāzijas un Talsu 2.-v-sk. meiteņu komandām. Pārākas izrādījās Talsu Valsts ģimnāzija meitenes un ar rezultātu 12:6 uzveicot Talsu 2.v-sk. meitenes izcīnīja 1.vietu.Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja- L. Andersone, N. Stariņa, L. Zeļģe, L. Krūkle, A. Liepiņa, A. Vorslova. 2. vietā palika Talsu 2.vsk. meitenes – M.Ķiepe, D.Ceraukste, K.Bolša, B.Goba, U.Veipāne ,M.Bērziņa, B.Brikmane, D.Mantniece.

1998.-1999.g.dz.zēniem /3komandas/. Rojas komandas zēni ieguva 1.vietu-K.Gražinskis, M.Kirilovs, A.Krūze, S.Dūda,T.Bērziņš, J.Kalniņš,T.Štāks, O.Barilo. 2.vietā pienācās Talsu Valsts ģimnāzijas zēni – D.Strauts, M.Cinis, E.Brālis, K.Blumbergs,E.Gūtmanis,M.Ziemelis,D.Mūrnieks.3.vietā palika Talsu 2.vsk. zēni K.Adienis,B.Strauts,N.Veipāns,A.Dārziņš,R.Ignašs,N.Lībergs,O.Kļaviņš,P.Neimanis,H.Ziediņš.

1998.-1999.g.dz. meitenēm /3komandas/ .Talsu Valts ģimnāzijas meitenes uzvarēja visas spēlēs un izcīnīja 1.vietu.Komandā spēlēja-.Cīrule,Svinstere,R.Meirupska,R.Jekaboviča,L.Bērziņa,M.Rubene,I.Ķīle. 2.vietu ieguva Talsu 2.v-sk. meitenes- R.Amstere,K.Priede,A.Račkauska,L.Brāle,D.Znotiņa,I.Brandava,E.Āboliņa,S.Buļa,S.Peniķe. Rojas meitenes palika 3.vietā-A.Davidoviča,A.Araka,L.Antāne,A.Grosbaha,A.Ivane,L.Krontāle,K.Perekreste,K.Simanoviča,A.Zembaha,E.Zembaha.

1995.-1997.g.dz.grupā jauniešiem /4komandas/. Pārliecinoši spēcīgākie un 1.vietu grupā izcīnīja Talsu 2.v-sk.jaunieši ,uzvarot Roju ar 25:15,Talsu kr.v-sk. ar 45:16,un Talsu V.Ģ.komandu ar 43:17.Talsu 2.v-k. komandā spēlēja K.PētersonsR.Lagzdiņš,K.Krekovskis,R.Veliks,A.Erdmanis.M.Klaužs,M.Rullis,G.Buks. Rojas komanda ieguva 2.vietu-R.Šternbergs,V.Žoluds,A.Grinaizers,K.Lēmanis,A.Podiņš,R.Andžāns,R.Feldmanis. 3.vietā palika Talsu Kristīgās v-sk.jaunieši-D.Bricis,A.Garbuzovs,T.Genevics,D.Grīnšteins,R.Drīksne,J.Perekrests,R.Ross,M.Vofs,J.Grīnbergs. Talsu Valsts ģim. ieguva 4.vietu 1995.-1997.g.dz.grupā jaunietēm/ 3komandas/ Talsu 2.v-sk jaunietes pieveicot Talsu Valsts ģ. komandu ar 15:5, bet Talsu Krist.v-sk ar 4:27 izcīnīja 1.vietu.Talsu 2.v-sk.komandā spēlēja E.Matroze,I.Pētersone,P.Garsila,M.Bajāre,L.Podkalne,A.Damberga,S.Grunte,D.Smilgaine.2.vietā Talsu Valsts ģimn. jaunietes-A.Admidiņa,E.Trama,U.Paipala,D.Gulbe,A.Kalēja,I.Uerte,E.Grahoļska.Talsu Kist.v-sk.jaunietes izcīnīja 3.vietu.-S.Sidere,R.Stopniece,A.Jēkabsone,E.KLeinhofa,Prūse,M.Neilande,J.Ozoliņkevica,A.Jansone.

Labi tiesneša pienākumus spēļu laukumā veica N.Grosbahs ,P.Laursons, R.Ignašs, ,R.Birkentāls un precīzi spēļu protokolus pierakstīja Ž.Vēze, E.Ērgle, A.Račkauska, R.Amstere, P.Liepiņa, A.Krūkle,N.Lukševica,N.Šakale,R.Birzleja,A.Ošleja, T.Dadze .

 

4.decembrī Talsu sporta hallē  trīs  sporta laukumos risinājās Talsu novada skolēnu atklātā Olimpiāde basketbolā. Turnīru   uzsāka B grupas skolas. Pieteicās 20 komandas. Spēļu laukumā izgāja 125 dalībnieki. Dalībnieki sacentās trīs vecuma grupās.

 2002 -2004.g.dz. grupā zēniem/3 komandas/ 1.vietā Dursupes p-sk. sporta skolotāja A. Enģeļa vadītā  komanda. Dursupes komandā spēlēja -/K.Anmanis, L.Tīrums, A.Boters, J.Rumbergs, Ģ.Silkalns,G.Kučers./ 2.vietu izcīnīja Virbu p-sk. sporta skolotāja G.Oša  komanda. Virbu Komandā sacentās – / P.Stepānovs, G.Freimanis, R.Leiterts, M.Puriņš, G.Bremanis, T.Jurkāns./  3.vietu izcīnīja Vandzenes p-sk. sporta skolotājas L. Jansonas zēni. Vandzenes komandu pārstāvēja -/R.Lasenbergs, R.Krūmiņš, N.Jansons, M.Briedis, G. Stanga, R.Čivčs-Vaivods./

2000-2001.g.dz .meiteņu grupā /4 komandas/ 1.vietu, uzvarot visas spēlēs,  izcīnīja Laidzes p-sk.  sporta skolotājas L.Karjuses  komanda. Laidzes komandai uzvarēt palīdzēja-/ M.Gailīte, A.Lindermane, L.Lukševica, L.Tračuka, L.Varesmane, E.Smilškalne, N.Kolībina./ 2.vietu ieguva  Vandzenes p-sk. meitenes- /B.Nagle, K.Rosoha, A.Stanga, A.Bumbiere, R.Kalniņa, L.Pluce ./ 3.vietu izcīnīja Virbu komanda -/ E.Saveļjeva, E.Balande-Balode, E.Ūzāne, E.Grīnhofa, R.Grīnhofa, S.Vīlaka, V.Toropova./ 4.vietā palika Pūņu p-sk. komanda.

2000 -2001.g.dz.zēnu grupā /3 komandas/pārliecinoši 1.vietu ieguva Dursupes komanda -/N.Štubis, A.Pauls, P.Tērvids, E.Vecbērzs, N.Enģelis./ Kolkas p-sk. sporta skolotāja O. Sproģa   zēnu komandai 2.vietā- /J.Čačis, R.Zorģis, T.Tindenovskis, K.Runcis, R.Macijauskis, E.Roderts./,bet 3.vietu izcīnīja Vandzenes zēnu komanda -/M.Čiekurs, O.Ronis, K.Upītis, G.Lazdans,R.Kurše, R.Eihmanis, J.Siders, Ē.Dambergs./

1998.-1999.g.dz. meitenēm /4 komandas/uzvaru svinēja Dursupes meitenes un izcīnīja 1.vietu.Dursupes komandā spēlēja-/M.Kučere, M.štube, A.Tesļuka, E.āboliņa, A.Grunte./ Pūņu p-sk., sporta skolotāja J.Vīriņa audzēknes,zaudējot tikai uzvarētājiem,spēja izcīnīt 2.vietu.Pūņu komandā spēlēja-/A.Čivče-Vaivode, S.Fīlipa, E.Lankša, I.Pētersone,E.Pētersone./ 3.vietu ieguva Virbu p-sk. meitenes-/V.Saveļjeva,M.Leitarte, D.Djomina,M.Upeniece, E.Dziemidova, S.Niķe,K.Veinberga./ Vandzenes p-sk., meitenes izcīnīja 4.vietu.

1998.-1999.g.dz.zēniem /6 komandas/.Par 1.un 2.vietu notika cīņa starp Laucienes un Pūņu pamatskolas zēnu komandām. Izšķirošā spēlē Pūņu zēni ar 32: 20 pieveica Laucienes komandu un svinēja uzvaru ,iegūstot 1.vietu.Pūņu komandā spēlēja- /M.Pakalns, K.Zabiņaks, M.Rozentāls, R.Zvingulis, D.Rafelds./ 2.vietu izcīnīja Laucienes komanda /R.Kadiķis-Skadiņš, T.Krūze, E.Gribusts, A.Popens, R.Rasa, K.Treimanis, J.Uzulnieks, J.Galvāns./ 3.vietā Laidzes komanda -/E.Uerts, R.Jekabovičš, E.Cīrulis, S.Gindra, K.Paegle, A.Šteins, M.Ozolnieks,/. Dursupes zēnu komanda palika 4.vietā .Vandzenes zēnu komanda izcīnīja 5.vietu.Kolkas  p-sk.zēniem pienācās 6.vietā. Labi  tiesneša pienākumus spēļu  laukumā veica  P.Laursons, R.Ignašs, N.Grosbahs un precīzi   spēļu protokolus pierakstīja Ž.Vēze, E.Ērgle, A.Račkauska, R.Amstere, P.Liepiņa, A.Krūkle.

Rakstu sagatavoja O. Vežuka.

Talsu TV reportāža par sacensībām:

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts