Talsu novada atklātajās skolēnu sacensībās futbolā uzvar Talsu 2.vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas zēnu komandas.

Talsu novada atklātajās skolēnu sacensībās futbolā uzvar Talsu 2.vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas zēnu komandas.

5.oktobrī  Talsu 2.vidusskolas stadionā  notika Talsu novada atklātās  skolēnu sacensības futbolā  4.-5.kl.gr. (2005.-2006.g.dz.) un 6.-7.kl gr.(2003.-2004.g.dz.) zēniem. Katrā grupā pieteicās  pa 10  komandām ar  189 dalībniekiem.

 Komandu vērtējumā   futbolā 4.-5.kl.grupā (2005.-2006.g.dz.) zēniem pirmo vietu un kausu izcīnīja Talsu 2.vidusskolas komanda. Finālā Talsu 2.vidusskolas zēni spēlē ar 3:0 pieveica Talsu sākumskolas komandu un izcīnīja 1.vietu. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja –  E.Zaļupe, J.Lejnieks, M.Pucēns, A.Kusiņš, R.Balodis, V.Niedrājs, V.Čuhnovs, R.Bruzgulis, R.Sproģis, M.Ezergals, J.Ezergals, M.Černovs. 2.vietā- Talsu sākumskola. Talsu sākumskolas komandu pārstāvēja –R.Vegners, K.Ozols, R.Erķens, A.Leperts, N.Dambergs, K.Krampe.  Spēlē par 3 un 4.vietu cīnījās Valdemārpils vidusskolas un Sabiles vidusskolas jaunie futbolisti. Valdemārpils komanda ar 1: 0  pieveica Sabiles vidusskolas komandu. Valdemārpils vidusskolas zēni izcīnīja 3.vietu.Valdemārpils  komandā spēlēja  –R.Šmits, D.Jaunkalns, D.Goldbergs, K.Vītols, M.Grīnbergs, M.Kuršinskis,  A.Alksnis, E.Silgals, R.Lasmanis. 4.vietā -Sabiles vidusskola. 5.vietā- Mērsraga vidusskola. 6.vietā- Laidzes pamatskola , 7.vietā – Rojas vidusskola, 8.vietā –Dursupes pamatskola. 9.vietā –Lībagu sākumskola. 10.vietā – Vandzenes pamatskolas  komanda.

Komandu vērtējumā futbolā  6.-7.kl.grupā (2003.-2004.g.dz.) zēniem 1.vietā  Talsu Valsts ģimnāzijas komanda. Finālā par 1.un 2.vietu  satikās Talsu Valsts ģimnāzijas un Mērsraga vidusskolas  komandas. Šoreiz pārliecinoši ar 3:0 Talsu Valsts ģimnāzijas  futbolisti  nospēlēja ar Mērsraga vidusskolas komandu. 1.vietu un kausu izcīnīja  Talsu Valsts ģimnāzijas zēni – R.Gedrovics, M.Krūmiņš, A.Ošiņš, M.Tabūns, R.Brizga, U.Krišmanis, V.Romaško, R.Ķīlis, K.Straupe, A.Šķerbergs.  2.vietā Mērsraga komanda- R.Stacēvičs, K.Līcītis, T.Driņķis, A.Veinbergs, T.Pallo, R.Rubenis, R.Banģis, D.Karlsons. Par 3 un 4.vietu notika cīņa starp Rojas vidusskolas un Talsu 2.vidusskolas zēnu komandām .3.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskolas komanda. Komandā spēlēja .-D.Kronentāls, V.Kalnietis, E.Voronovs, P.Roze, D.Jaunpalvis, K.Karols, E.Kārklevalks, A.Češenoks, K.Araks, K.Grohjackis, R.šproģis, E.Čuhnovs. 4.vietā Rojas vidusskolas komanda. 5.vietā- Vandzenes pamatskola. 6.vietā- Pastendes pamatskola.7.vietā- Laucienes pamatskola. 8.vietā Virbu pamatskola. 9.vietā –Talsu  pamatskola. 10.vietā –Talsu sākumskola.

Talsu 2.vidusskolas 4-5.kl.grupas un Talsu Valsts ģimnāzijas 6.-7.kl.grupas zēni ir izcīnījuši tiesības pavasarī  pārstāvēt Talsu novada skolas Kurzemes Reģiona  skolēnu sacensībās futbolā .

rez-tabula-futbols-6-7-klase-2016-g-1

rez-tabula-futbols-4-5-klase-2016-g

Nākošas sacensības futbolā notiks 12.10.16.Talsu 2.vidusskolas stadionā 8.-9.kl. un 10.-12.klašu  grupām.

Talsu NSS metodiķe

O.Vežuka

attachment11 attachment3

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts