Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē florbolā uzvar Talsu 2.vidusskolas zēni un jaunieši

Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē florbolā uzvar Talsu 2.vidusskolas zēni un jaunieši

10.martā Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē notika Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes spēles florbolā divās vecuma grupās-(2000.-2001.g.dz.)zēniem un (1997.-1999.g.dz.) jauniešiem. Spēles notika starp Talsu, Rojas un Mērsraga novada skolām. Pavisam sacensībās startēja 12 komandas ar 100 dalībniekiem.
1997.-1999.g.dz.grupā jauniešiem pieteicās 4 komandas. Finālspēlēs par 1.un 2.vietu tikās Talsu 2.vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši. Finālspēle starp komandām beidzās neizšķirti, tāpēc, lai noskaidrotu turnīra uzvarētāju, komandām nācās izpildīt pēcspēles metienus. Pārāki izrādījās Talsu 2.vidusskolas jaunieši un komandas dalībnieki kļuva par turnīra uzvarētājiem. Talsu 2.viduskolas komandai uzvarēt palīdzēja–K.Lapsiņš, M.Plūdums, D.Barkovskis, K.Treimanis, K.Zabiņaks, A.Budreika, A.Paurs. Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši ieguva 2.vietu.Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja –G.Āboliņš, R.Laizāns, T.Blumbahs, M.Ziemelis, D.Mūrnieks, D.Leitis, E.Sauka, A.Silgals, R.Šnēbergs, M.Oskerko. Par 3.un 4.vietu notika cīņa starp Mērsraga vidusskolas un Rojas vidusskolas jauniešu komandām. Rojas vidusskolas jaunieši ar 3:1 pieveica Mērsraga vidusskolas komandu un izcīnīja 3.vietu.Rojas vidusskolas komandā spēlēja J.Kalniņš, M.Roze, T.Štāks, R.Puriņš, K.Soja, T.Bērziņš, J.Bite, J.Kolosko, M.Paegle. Mērsraga vidusskolas jaunieši izcīnīja 4.vietu.
2000.-2001.g.dz.grupā zēniem florbola sacensībās piedalījās 8 komandas. Komandas tika sadalītas divās grupās. A grupā spēlēja Talsu Valsts ģimnāzijas, Laucienes pamatskolas, Mērsraga vidusskolas un Pastendes pamatskolas komandas. B grupā cīnījās Valdemārpils vidusskolas, Talsu 2.vidusskolas , Rojas vidusskolas un Kolkas pamatskolas zēnu komandas. Vispirms spēles notika grupās, tad komandas spēlēja 1/4 finālā, bet spēlēs 1/2finālā iekļuva labākas skolu komandas. Par 1. un 2.vietu finālā cīnījās Valdemārpils un Talsu 2.vidusskolas zēni. Pārliecinoši ar 5:2 Talsu 2.vidusskolas zēni pieveica Valdemārpils vidusskolas komandu. Talsu 2.vidusskolas zēni izcīnīja 1.vietu. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja M.Rūsa-Jansons, A.Budreika, V.Luģis, R.Strazdiņš, K.Grīnbergs, A.Bresme, T.Arājs, M.Švedenbergs. Valdemārpils vidusskolas zēnu komandai 2.vieta. Valdemārpils vidusskolas komandā spēlēja-V.Kasjaņenko, R.Šteinfelds, A.Ļaksa, J.Ragovskis, K.Dzenis. E.Jansons. Finālā par 3.un 4.vietu cīnījās Talsu Valsts ģimnāzijas un Rojas vidusskola zēni. Veiksmīgāka spēlē bija Rojas vidusskolas zēnu komanda, nospēlējot spēli ar 4:2, pieveica Talsu Valsts ģimnāzijas komandu un finālā ieguva 3.vietu. Rojas komandai uzvarēt palīdzēja-A.Kiršteins, K.Taukulis, A.Šteinbergs, V.Hazens, A.Šņore, J.Osis, E.Krontāls, S.Ozols, K.Puntulis. 4.vietā- Talsu Valsts ģimnāzija. 5.vietā- Mērsraga vidusskola. 6.vietā –Laucienes pamatskola. 7.vietā-Pastendes pamatskola. 8.vietā- Kolkas pamatskola. Par sacensību raitu norisi rūpējās sacensību galvenais tiesnesis- florbola treneris – M.Maķevics. Spēles palīdzēja tiesāt –K.Treimanis, M.Plūdums, V.Rubenis, M.Roze, A.Budreika.
Nākošās sacensības florbolā notiks 23.03.16.g.Talsu sporta hallē 6.-7.kl.gr.(2002.-2003.g.dz.) zēniem.
Talsu 2.vidusskolas 8.-9.kl. ( 2000.-2001.g.dz .) zēni ir izcīnījuši tiesības pārstāvēt Talsu novada skolas Kurzemes reģiona sacensībās florbolā, kas notiks 06.04.16.g. Talsu sporta hallē. Lai veicas!
11.03.16.g.
O.Vežuka.
Talsu NSS metodiķe

Rezultāti
2016.g. 10.03. Florbola rez, sp. kalen. 8.-9.kl, 10.-12,kl.gr.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts