Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē basketbolā-stiprākie Rojas novada basketbolisti

Talsu novada atklātajā skolēnu olimpiādē basketbolā-stiprākie Rojas novada basketbolisti

16.novembrī  Talsu novada atklātās skolēnu  olimpiādes sacensības basketbolā  notika vienlaicīgi divās vietās -Talsu sporta namā un Talsu sporta hallē. Basketbola sacensībās  pieteicās  12 skolas, spēlēja 36 komandas.  Pavisam sacensības piedalījās 252 dalībnieki.

2005.-2006.g.dz.zēni sacentās Talsu sporta namā. Pirmo  vietu pārliecinoši izcīnīja Rojas vidusskolas zēni. Rojas komandā spēlēja-K.Maķinskis, P.Alkšbirze, Ģ.Kirilovs, D.Liepa, E.Blumbergs, R.Zūbergs, I.Kiršteins. Talsu Kristīgā vidusskola -2.vietā, Talsu 2.vidusskola -3.vietā, Vandzenes pamatskola -4.vietā.

2005.-2006.g.dz.meitenes arī cīnījās Talsu sporta namā. Uzvarēja Rojas vidusskolas meiteņu komanda. Rojas vidusskolas komandā spēlēja -T.Bernāne, P.Fjodorova, L.Dīriņa, Z.Cielava, A.Muciniece,M.Rūmniece,A.Mitenberga.  Talsu Kristīgās vidusskolas komanda -2.vietā, Dursupes pamatskola-3.vietā,Vandzenes pamatskola -4.vietā.

2003.-2004.g.dz.grupā zēnu konkurencē 1.vietā Talsu Kristīgās vidusskolas audzēkņi.  Talsu Kristīgās vidusskolas komandā spēlēja -K.Reinbergs, M.Reinbregs, F.Cimermanis, R.Vēvers, V.Krūmiņš, N.Māls. Rojas vidusskolas komanda -2.vietā, Talsu 2.vidusskolas komanda -3.vietā, Talsu Valsts ģimnāzija -4.vietā, Vandzenes pamatskola -5.vietā, Virbu pamatskola – 6.vietā.

2003.-2004.g.dz.meiteņu konkurencē 1.vietā Rojas vidusskolas komanda. Rojas vidusskolas komandā spēlēja – E.Mitenberga, T.Zārda, A.Doniņa, K.Kronberga, B.Ābolkalna, E.Akmeņlauka, P.Doniņa.  Pūņu  pamatskolas sporta skolotāja J.Vīriņa  komanda -2.vietā,  Talsu 2.vidusskolas komanda -3.vietā, Talsu Valsts ģimnāzijas komanda – 4.vietā.

2001.-2002.g.dz.grupā  zēniem 1.vietā  Talsu Kristīgā vidusskola.  Talsu Kristīgās vidusskolas komandā spēlēja- H.Bajārs, M.Māls, K.Ķrēķis, K.Krūmiņš, N.Māls, D.Ozolnieks, R.Lagzdiņš. Talsu 2.vidusskola – 2.vietā, Valdemārpils vidusskola – 3.vietā, Rojas vidusskola – 4.vietā, Talsu Valsts ģimnāzija 5 – vieta, Talsu pamatskola – 6.vietā, Virbu pamatskola – 7.vietā, Laucienas pamatskola -8.vietā, Dursupes pamatskola – 9.vietā.

2001.-2002.g.dz.grupā meitenēm 1.vietā Talsu 2.vidusskolas komanda. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja -A.Erdmane, P.Liepiņa, G.Matisone, T.Neimane, U.Veipāne, B.Goba, M.Ķierpe, A.Krūkle, B.Volfa. Laidzes pamatskolas sporta skolotājas L.Karjuses komanda -2.vietā,  Vandzenes pamatskolas sporta skolotājas L.Jansones komanda-  3. vietā, Talsu Valsts ģimnāzijas komanda – 4.vietā,  Pūņu pamatskolas komanda -5.vietā.

1998-.2000.g.dz.grupā  cīnījās tikai 4 jauniešu komandas. Pārliecinoši uzvarēja Rojas vidusskolas jaunieši.  Rojas komandā spēlēja -K.Gražinskis, S.Dūda, R.Puriņš, T.Bērziņš, J.Kalniņš, T.Štāks. Talsu Valsts ģimnāzijas komanda -2.vietā,  Valdemārpils vidusskolas komanda -3.vietā, Talsu Kristīgās vidusskola komanda -4.vietā. Šogad vidusskolas grupā jaunietēm pieteicās tikai divas komandas, tādēļ spēlēs  šajā grupā izpalika.

Paldies sacensību galvenajam tiesnesim Mārtiņam Ziediņam,  basketbola treneriem Arkādijam Bajāram un  Edgaram Priedem, kā arī  viņu audzēkņiem par veiksmīgu  Talsu novada  atklātās skolēnu olimpiādes sacensībām  basketbolā organizēšanu un tiesāšanu.

Talsu novada atklātās skolēnu olimpiādes uzvarētāju komandas basketbolā  – Talsu  Kristīgās vidusskolas, Talsu 2.vidusskolas un Rojas novada vidusskolas komandas  Jaunajā 2017.gadā  varēs doties pārstāvēt Talsu un Rojas  novadus Kurzemes reģiona sacensībās basketbolā.

Vēl vecajā gadā 7.decembrī dosimies uz Valdemārpili uz Talsu novada atklātajām skolēnu sacensībām“Veiklo stafetēs ”.

2016-16-11-bask-rezulta%c2%81ti-tabulas

O.Vežuka

Talsu NSS metodiķe

17.11.16.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts