Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde volejbolā

Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde volejbolā

15.02.Talsu sporta hallē notika Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde  volejbolā  6 vecuma grupās zēniem un meitenēm. Turnīrā spēlēja Dundagas vidusskolas, Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu 2.vidusskolas, Valdemārpils vidusskolas, Talsu Kristīgās vidusskolas, Vandzenes pamatskolas, un Virbu pamatskolas jaunie volejbolisti. Cīnījās 13 zēnu un 10 meiteņu  komandas, pavisam kopā 181 dalībnieks.

2003.-2004.g.dz.grupā (6.-7.kl.) zēniem pārliecinoši 1.vietu, kausu un diplomus saņēma Dundagas vidusskolas volejbolisti. Dundagas komandai uzvarēt palīdzēja-  D.Alkšbirze, M.Mauriņš, K.Blūmentāls, N.Kuģinieks, A.Gorjunovs, K.Alkšbirze,M.Ekers, A.Remess.  2.vietu ieguva Vandzenes pamatskolas zēnu komanda. 3.vietā zēniem palika Talsu 2.vidusskolas komanda. 4.vietā- Talsu Kristīgās vidusskolas komanda. 5.vietā – Virbu pamatskolas komanda. 6.vietā- Talsu Valsts ģimnāzijas komanda.

2003.-2004.g.dz.grupā (6.-7.kl.) meitenēm cīnījās trīs komandas. Savstarpējās spēlēs spēcīgākas izrādījās Talsu 2.vidusskolas meitenes, viņas  arī izcīnīja 1.vietu,  saņēma kausu un diplomus. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja-L.Vadone, L.Murauska, M.Kacēviča, V.Kristovska, A.Skudra, A.Aukšpule, A.Švēde-Grīnberga,L.Rudzīte,K.Sproģe. 2.vietu ieguva Dundagas vidusskolas meitenes.3.vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas meitenes.

2001.-2002.g.dz.grupā(8.-9.kl.) zēniem cīnījās 5 komandas. 1.vietu un uzvaru svinēja Talsu 2.vidusskolas zēni. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja- U.Ieviņš, T.Kalniņš, T.Fridrihsons, A.Roderis-Roderts, R.Kiors, K.Kiseļevskis. Pārsteidza Virbu pamatskolas zēni,  izcīnot 2.vietu. 3.vietu izcīnīja Valdemārpils vidusskolas zēni.4.vietā-Talsu Valsts ģimnāzijas komanda. 5.vietā- Talsu Kristīgās vidusskolas komanda.

2001.-2002.g.dz.grupā (8.-9.kl.) meitenēm cīnījās 4 komandas. Spēcīgāka visās spēlēs izrādījās Talsu Valsts ģimnāzijas meiteņu komanda,viņām 1.vieta, kauss un diplomi. Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja–A.Timofējeva, P.Lasmane, A.Švēde- Grīnberga, E.Savuškina, R.Spirga, G.Zvirgzdiņa, T.Kaļinovska, L.Brigmane. 2.vietu izcīnīja Talsu 2.vidusskolas meiteņu komanda. 3.vietā palika Dundagas vidusskolas komanda. 4.vietā- Vandzenes pamatskolas meiteņu komanda.

2000.- 1998.g.dz.grupā (10.-12.kl.) jauniešiem cīnījās 3 komandas. Nepārspēti palika Dundagas vidusskola puiši. Dundagas vidusskolas jauniešiem 1.vieta, kauss un diplomi. Dundagas komandā spēlēja–A.Tomsons, L.Bērziņš, A.Beņislavskis, N.Balmanis, A.Dēvits, N.Lazovatijs, K.Ozols, R.Blūmentāls. 2.vietu ieguva Talsu 2.vidusskolas jauniešu komanda. 3.vietu izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši.

2000.-1998.g.dz.grupā (10.-12.kl.) jaunietēm sacentās 3 komandas . Talsu 2.vidusskolas jaunietes spēja izcīnīt 1.vietu un iegūt kausu. Talsu 2.vidusskolas komandai uzvarēt palīdzēja – I.Brandava, S.Buļa, A.Tesļuka, E.Smilškalne, D.Mantniece, E.Āboliņa, B.Feimane. 2.vietu ieguva Talsu Valsts ģimnāzijas jaunietes.3.vietā palika Dundagas vidusskolas jaunietes.

Sacensības notika raiti. Par to rūpējās tiesneši. Spēļu laukumā labi tiesneša darbu veica Dundagas vidusskolas zēni -Lauris Bērziņš, Adrians Beņislavskis, Aļģis Tomsons, Dāvis Alkšbirze, Madars Mauriņš, kā arī  tiesneši no Talsu Kristīgās vidusskolas- Alekss Ross un Niks Feifers. Rezultātus pie tiesneša galdiņa fiksēja meitenes no Talsu 2.vidusskolas- Ance Žukova, Marta Fela un Anete Pozņaka.

Paldies Dundagas vidusskolas  sporta skolotājām G.Lapiņai,  U.Silai un S.Motmillerei par palīdzību sacensību organizēšanā.

O.Vežuka

Talsu NSS metodiķe

2017.16.02

Rezultāti:

volejbolsVOLEJBOLS 6-7 KLAŠU MEITENES 2017.1(1) VOLEJBOLS 8 – 9 ZĒNI(3)VOLEJBOLS 8-9 KLAŠU MEITENES 2017.(1)VOLEJBOLS JAUNIEŠIEM 2017.(1)VOLEJBOLS JAUNIETES 2017.(1)

IMG_2608 IMG_2606 IMG_2582 IMG_2579 IMG_2576 IMG_2574

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts