Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde florbolā

Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde florbolā

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Talsu novada skolēnu čempioni florbolā -Talsu Valsts ģimnāzija jaunieši!

Talsu Valsts ģimnāzijas sporta zālē 4.martā notika Talsu novada atklātās skolēnu Olimpiādes sacensības florbolā (1998.-1996.g.,1999.-2000.g.dz.) – zēniem un jauniešiem. Sacensībām dalību pieteica14 skolu komandas ar 118 dalībniekiem.

1996.g.dz. jauniešiem grupā cīnījās 5 skolu komandas – Talsu Valsts ģimnāzija, Mērsraga vidusskola, Vandzenes pamatskola, Talsu 2.vidusskola un Rojas vidusskola. Komandām spēles notika pēc riņķa sistēmas. Summējot rezultātus ar 8 punktiem, pārliecinoši, uzvarot visas pretiniekus komandas, Talsu Valsts ģimnāzija komanda ieguva 1.vietu un kausu. Talsu novada skolēnu čempiona godu florbolā izcīnīja Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši K.Ķīlis, J.Līdums, K.Kļava, D.Miķelsons, G.Brože, M.Oskerko, R.Šnēbergs, E.Injatkins, D.Leitis. Talsu 2.vidusskolas jaunieši-D.Barkovskis, K.Lapiņš, M.Plūdums, T.Bergmanis, K.Treimanis, K.Zabiņaks, R.Āboliņš, E.Krūze. Talsu 2.vidusskolas komanda ar 4punktiem izcīnīja 2.vietu, uzveicot Vandzenes pamatskolu (ar rezultātu 8:5), savukārt, ar Mērsraga vidusskolas komandu nospēlēja neizšķirti 7:7, bet piedzīvoja zaudējumu 4:5 ar  Talsu Valsts ģimnāzijas komandu. Mērsraga vidusskolas jaunieši – R.Indruškēvics, K.Brinkmanis, K.Lauris, D.Janbergs, A.Lagenfelds, R.Rožkalns, R.Freimanis, M.Laukšteins, R.Rozentāls, A.Rodičevs ar 3 punktiem spēja izcīnīt 3.vietu. Mērsraga komanda uzvarēja Rojas vidusskolu ar 3:2, nospēlēja neizšķirti 7:7 ar Talsu 2.vidusskolu, bet zaudēja spēlēs ar Talsu Valsts ģimnāziju un Vandzenes komandām. Rojas vidusskolas komanda izcīnīja 4.vietu.Vandzenes pamatskolas komanda ieguva 5.vietu. Grupā par labāko aizsargu atzina D.Miķelsonu, labākais uzbrucējs K.Ķīlis, bet labākais vārtsargs – M.Laukšteins.

1999.-200.g.dz.grupā pieteicās 9 komandas, tādēļ komandas pēc iepriekšēja gada rezultātiem tika izlozētas A un B apakšgrupās.

A apakšgrupā spēlēja 4 komandas. A apakšgrupā spēlēs izcīnīto vietu secība bija sekojoša: 1.vietā (ar 6 punktiem) Talsu Valsts ģimnāzija, 2.vietā (ar 4 punktiem) Talsu 2.vidusskola, 3.vietā( ar 2 punktiem) Pūņu pamatskola, bet 4.vietā palika Kolkas pamatskolas komanda.

B apakšgrupā tikās 5 komandas. 1.vietu (ar 7 punktiem) ieguva Valdemārpils vidusskolas zēnu komanda, 2.vietā (arī ar 7 punktiem) Mērsraga vidusskolas zēni. Abas komandas savstarpējā spēlē nospēlēja neizšķirt 1:1, toties Valdemārpils komanda  savstarpējās komandu  spēlēs ieguva vairāk uzvaras punktus. 3.vietā Pastendes pamatskola ar 4 punktiem. 4.vietu ieguva Laucienes pamatskola, bet 5.vietā Rojas vidusskolas komanda. Tālāk notika izslēgšanas spēles. Finālā, cīņā par 1.-2.vietu tikās Talsu 2.vidusskola un Talsu Valsts ģimnāzijas jauniešu komandas. Talsu Valsts ģimnāzijas jaunieši – G.Āboliņš, R.Laizāns, T.Blumbahs, V.Rubenis, M.Ziemelis, D.Mūrnieks, E.Gūtmanis ar 2 : 1 spēja uzveikt Talsu 2.vidusskolas komandu izcīnot 1.vietu un kausu, kā arī izcīnīja tiesības cīnīties 15.04.2015.g. Kurzemes reģiona skolēnu sacensībās florbolā, kas notiks Talsu Valsts ģimnāzija sporta zālē. Talsu 2.vsk. ieguva 2.vietu, komandā spēlēja – A.Budreika, T.Arājs, M.Švedenbergs, M.Rūsa-Jansons, N.Lībergs, T.Tālbergs, A.Paurs.Cīņa finālā par 3.vietu notika starp Valdemārpils vsk. un Mērsraga vsk. komandām. Šoreiz pārliecinoši, ar 7:2, uzvaru guva Valdemārpils jaunieši. Valdemārpils komandā startēja V.Kasjaņenko, R.Šteinfelds, A.Ļaksa, J.Ragovskis, S.Karols. A.Silgals, A.Muzikants-Spēlmanis, K.Dzenis. Mērsraga komanda ierindojās 4.vietā. Pastendes pamatskola 5.vietā. Pūņu pamatskola 6.vietā. Laucienes pamatskola 7.vietā. Kolkas pamatskola 8.vietā. Rojas vsk. 9.vietā. Šajā grupā par labāko aizsargu tika atzīts M.Švedenbrgs, labākais uzbrucējs A.Ļaksa, labākais vārtsargs D.Mūrnieks.

 

Paldies tiesnešiem par sacensību tiesāšanu visas dienas garumā – K.Štefenbergam, R.Neimanim, K.Treimanim, M.Plūdumam, D.Barkovskim, K.Ķīlim  un sacensību galvenajam tiesnesim M.Maķevicam.

 

Skolēniem nākošas sacensības florbolā notiks 1.aprīlī (2001.-2002.g.dz.zēniem) Talsu Valsts ģimnāzijā.

REZULTĀTI:  kalendars florbols 99-00 un vsk-4.03

 

Talsu novada Sporta skolas metodiķe, O.Vežuka.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts