Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde basketbolā

Talsu novada atklātā skolēnu olimpiāde basketbolā

11.novembrī Talsu sporta hallē notika Talsu novada atklātās skolēnu sacensības basketbolā divās vecuma grupās- (2004-2006.g.dz.) un (2002.-2003.g.dz) zēniem un meitenēm. Skolēnu sacensībās basketbolā piedalījās 7 skolas ar 19 komandām un 133 dalībniekiem.
2004.-2006.g.dz. grupā zēniem pieteicās 4 komandas. Pārliecinoši uzvarēja Talsu Kristīgās vidusskolas zēni. Talsu Kristīgās vidusskolas komandā spēlēja I.Irbe, D.Māls, K.Reinbergs, M.Reinbergs, F.Cimermanis. 2.vietu komandu vērtējumā izcīnīja Talsu 2.vidusskolas zēnu komanda. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja P.Reimanis, R.Liukišs, I.Freimanis, I.Karlsons, K.Araks, R.Sproģis, R.Lepa. 3.vietā zēniem pienācās Rojas vidusskolas komandai. Rojas komandā spēlēja K.Auniņš, R.Zumbergs, M.Bernāns, E.Vonda, D.Leriterts, D.Fabriciuss. Dursupes pamatskolas basketbolisti ieņēma 4.vietu.
2004.-2006.g.dz.grupā meitenēm spēlēja 4 komandas. 1.vietu izcīnīja Rojas vidusskolas meitenes. Rojas komandā spēlēja T.Bernāne, L.Dīriņa, P.Fjodorova, Z.Cielava, E.Mitenberga, T.Zārda, K.Kronberga. Talsu Kristīgās vidusskolas meitenes spēja izcīnīt 2.vietu.Talsu Kristīgās vidusskolas komandā spēlēja M.Balandina, S.Siliņa, M.Riekstiņa, K.Grigorjeva, K.Krivenko, N.Romane. 3.vietu ieguva Talsu 2.vidusskolas meitenes. Skolas komandā spēlēja V.Kristovska, R.Rozentāle, A.Ārberga, P.Bodniece, M.Mertena. Dursupes pamatskolas meitenes palika 4.vietā.
2002.-2003.g.dz.grupā meitenēm pieteicās 4 komandas. Visās spēlēs un kopvērtējumā komandām pārliecinošas spēlēs bija Rojas vidusskolas meitenes. Rojas meitenes ieguva 1.vietu.Rojas Komandā spēlēja B.Āboliņa, P.Doniņa, E.Akmeņlauka, A.Štāka, S.Pētersone, A.Doniņa, S.Balode. 2.vietu meitenēm komandu vērtējumā izcīnīja Talsu 2.viduskolas komanda, kura zaudēja tikai Rojas komandai. Talsu 2.vidusskolas komandā cīnījās P.Liepiņa, G.Matisone, A.Erdmane, B.Volfa, M.Vigule, K.Demidova, A.Švēde-Ģrīnberga, A.Skudra, K.Kalēja, A.Čuhnova. 3.vietā palika Talsu Valsts ģimnāzijas meitenes E.Mertena, A.Riekstiņa, H.Siliņa, A.Švēde- Grīnberga, P.Lasmane, E.Savuškina, R.Spirga. 4.vietu ieguva Vandzenes pamatskolas meiteņu komanda.
2002.-2003.g.dz. grupā zēniem cīnījās 7 komandas. Komandas tika sadalītas divās grupās. A grupā spēlēja Talsu Valsts ģimnāzijas, Talsu 2.vidusskolas un Laidzes pamatskolas zēni. B grupā cīnījās Rojas vidusskolas, Talsu Kristīgās vidusskolas, Vandzenes un Dursupes pamatskolu zēnu komandas. Finālā par 1.-2.vietu tikās Talsu 2.vidusskolas un Talsu Kristīgās vidusskolas zēnu komandas. Talsu 2.vidusskolas zēni ar 23:20 pieveica Talsu Kristīgās vidusskolas komandu un izcīnīja 1.vietu. Talsu 2.vidusskolas komandā spēlēja N.Grosbahs, M.Cinis, D.Indriksons, A.Frīdenbergs, P.Kunkulis, K.Āboliņš, R.Gricmanis, R.Kiors, E.Kārklevalks. Talsu Kristīgās vidusskola komandai 2.vietu iegūt palīdzēja H.Bajārs, M.Māls, R.Dreimanis, R.Vēveris, A.Priede Priedītis, M.Vārna, R.Volmanis. Par 3.-4.vietu notika cīņa starp Rojas vidusskolas un Talsu Valsts ģimnāzija zēnu komandām. Talsu Valsts ģimnāzijas komanda ar 10:7 pieveica Rojas komandu un izcīnīja 3.vietu.Talsu Valsts ģimnāzijas komandā spēlēja K.Lavendels, R.Akmeņlauks, J.Ieviņš, R.Krišjānis, A.Otersbergs, R.Siliņš, R.Lasmans. Par 5.-6.vietai notika cīņa starp Laidzes un Dursupes pamatskolu zēnu komandām.Dursupes pamatskolas zēni ar 12:6 pieveica Laidzes pamatskolas komandu. Dursupes pamatskolas zēni ieguva 5.vietu.Laidzes pamatskolas zēni palika 6.vietā.Vandzenes zēni izcīnīja 7.vietu. Nākošās sacensības basketbolā notiks 25.novembrī Talsu sporta hallē
Talsu NSS metodiķe O.Vežuka
12.11.2015.g.

Rezultāti:

sk 2015.g.11.11. Bask, 2004.-2006,2002.-2003.g KALENDĀRS,tab. (2)

 

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts