Talsu meitenēm 2. vieta Kurzemes kausā volejbolā

Talsu meitenēm 2. vieta Kurzemes kausā volejbolā

Sestdien un svētdien, 17.un 18. septembrī 57. Kuldīgas starptautiskajā turnīrā volejbolā “Kurzemes kauss” piedalījās arī trīs Talsu novada Sporta skolas meiteņu komandas, U-13 vecuma grupā iegūstot  9. vietu,  U-15 vecuma grupā – 4. vietu, bet  U-16 vecuma  grupā  ar rezultātu 1:2 piekāpjoties Kuldīgas meitenēm, godpilno 2. vietu.
U-16 komandā spēlēja: Kerija Vilsone ( kura tika atdzīta par labāko Talsu komandas spēlētāju), Elēna Reneslāce, Rūta Skujiņa, Laura Rozenfelde, Annija Anna Učelniece, Megija Stumbre, Selīna  Zēles un  Santa Lubgane.
Paldies Kuldīgas sporta skolai par viesmīlīgo uzņemšanu!

 

Aivars Pekmans
Talsu novada sporta skolas
volejbola treneris

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts