“Talsu Kauss” badmintonā

“Talsu Kauss” badmintonā

Š.g. 17.februārī Talsu sporta hallē norisinājās badmintona sacensības “Talsu Kauss” . Šajā turnīrā piedalījās spēlētāji no Jelgavas,Salaspils,Talsiem, Rīgas, Liepājas, Krievijas un Zviedrijas.

MSA grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 22 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Kristapam Vārnam, kurš ieguva 4.vietu. Patriks Kandis ieguva 7.vietu, Matīss Bisenieks ieguva 16.vietu, Mārtinš Vārna ierindojās 19.vietā, Henriks Godhards Jankevics ieguva 20.vietu.

MSB grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Matīsam Putniņam, kurš ieguva 5.vietu. Toms Kalninš ieguva 8.vietu, Ivars Pone ieguva 11.vietu.

WSA grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 14 dalībnieces. Annija Kuzma ieguva 4.vietu, 6.vietu ieguva Nikola Kalniņa.

MSU13 vīriešu vienspēlēs piedalījās 9 dalībnieki. 1.vietu ieguva Reinis Beinarovičs, 2.vietu ieguva Mārtinš Sokolovs, 3.vietu ieguva Ernests Ļjamnzins, 4.vietu ieguva Fēlikss Kandis. 6.vietā ierindojās Raivo Bergmanis, Alekss Deniss Diminš ieguva 7.vietu un 9.vietu ieguva Dāvids Noa Kavruss.

MSU17 grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Pēteris Vārna ieguva 4.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 7.vietu. 10.vietu ieguva Toms Anšmits, 11.vietu ieguva Nils Jansons, 12.vietu ieguva Eduards Šternbergs, Justs Priednieks ierindojās 13.vietā.

WSU17 sieviešu vienspēlēs piedalījās 13 dalībnieces. Dārta Pētersone ieguva 6.vietu, Melissa Romaņuka ieguva 9.vietu, Katrīna Hofmane ieguva 10.vietu, 11.vietu ieguva Paula Irbe.

MDA vīriešu dubultspēlēs piedalījās 26 dalībnieki. 3.vietu ieguva Patriks Kandis, spēlējot kopā ar rīdzinieku V.Bajāru. Kristaps Vārna, spēlējot kopā ar A.Granovski ieguva 6.vietu. Henriks Godhards Jankevics, spēlējot kopā ar Mārtiņu Vārnu ieguva 11.vietu. 12.vietu ieguva Ivars Pone, spēlējot kopā ar Matīsu Bisenieku.

WDA grupā sieviešu dubultspēlēs piedalījās 14 dalībnieces. Annija Kuzma, spēlējot kopā ar limbažnieci Daci Dambergu ieguva 5.vietu. Nikola Kalniņa, spēlējot kopā ar A.Solovjovu(Rīga)ieguva 5.vietu.

XDA grupā jauktajās dubultspēlēs Annija Kuzma, spēlējot kopā ar J.Krūmiņu (Salaspils) ieguva 6.vietu, savukārt Patriks Kandis, spēlējot kopā ar Nikolu Kalninņu ieguva 7.vietu.

XDU17 grupā jauktajās dubultspēlēs Aleksis Emiljans Kviesis spēlēja kopā ar D.Bespālovu un ieguva 2.vietu.

MDU17 piedalījās 12 dalībnieki. A. E. Kviesis spēlēja kopā ar Pēteri Vārnu un ieguva 2.vietu. Toms Anšmits spēlēja ar Nilu Jansonu un ieguva 4.vietu. Reinis Beinarovićs spēlēja kopā ar Mārtiņu Sokolovu un ieguva 5.vietu.

Paldies spēlētājiem par izturību un spraigām cīņām.

Badmintona treneri: S.Kviese un E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts