Talsu kauss 3.posms badmintonā noslēdzies!

Talsu kauss 3.posms badmintonā noslēdzies!

Sestdien, 30.03 norisinājās badmintona sacensības “Talsu Kauss” 3.posms.  Šajā turnīrā piedalījās spēlētāji no Jelgavas, Jēkabpils,  Valmieras, Salaspils, Talsiem, Rīga, Liepājas, Anglijas.

MSB grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Labākais sniegums šajā grupā bija Kristapam Vārnam, kurš ieguva 1.vietu,  Mārtiņš Vārna ierindojās 6.vietā, Matīss Bisenieks ieguva 8.vietu, Ivars Pone ieguva 14.vietu, Henriks Jankevics ieguva 15.vietu.

WSB grupā sieviešu vienspēlēs piedalījās 13 dalībnieces. Annija Kuzma ieguva 1.vietu, toties 2.vietu ieguva Nikola Kalniņa, Ieva Abigaila Valgelina ieguva 3.vietu.

MSU15 vīriešu vienspēlēs piedalījās 12 dalībnieki. 4.vietu ieguva Fēlikss Kandis,  5.vietu ieguva Reinis Beinarovičs, 7.vietā ierindojās Alekss Deniss Diminš , Raivo Bergmanis ieguva 10.vietu un 11.vietu ieguva Dāvids Noa Kavruss.

MSU19 grupā vīriešu vienspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. Pēteris Vārna ieguva 1.vietu, Aleksis Emiljans Kviesis ieguva 2.vietu.  Toms Kalniņš ieguva 4.vietu, 6.vietu ieguva Toms Anšmits, 8.vietu ieguva Nils Jansons, toties Justs Priednieks ierindojās 7.vietā.

WSU17 sieviešu vienspēlēs piedalījās 6 dalībnieces. Dārta Pētersone ieguva 2.vietu, Melissa Romaņuka ieguva 3.vietu, Andželīna Briede ieguva 4.vietu, 5.vietu ieguva Evelīna Freija, Kristiāna Anšmite ieguva 6.vietu.

MDB vīriešu dubultspēlēs piedalījās 8 dalībnieki. 3.vietu ieguva Henriks Jankevics, spēlējot kopā ar Matīsu Bisenieku .

WDB grupā sieviešu dubultspēlēs piedalījās 6 dalībnieces. Annija Kuzma, spēlējot kopā ar Daci Dambergu, ieguva 1.vietu. Nikola Kalniņa, spēlējot kopā ar Ievu Abigailu Valgelīnu ieguva 6.vietu.

XDB grupā jauktajās dubultspēlēs piedalījās 16 dalībnieki. Dace Damberga, spēlējot kopā ar Kristapu Volfu, ieguva 2.vietu. Aigars Brečs, spēlējot kopā ar Anniju Kuzmu, ieguva 3.vietu.  4. vietu ieguva Matīss Bisenieks, spēlējot kopā ar Ievu Abigailu Valgelīnu.  5.vietu ieguva Henriks Godhards Jankevics, spēlējot kopā ar anglieti Zoe Kate Clayton.

MDU19 piedalījās 16 dalībnieki. A. E. Kviesis spēlēja kopā ar Tomu Kalniņu un ieguva 2.vietu. Toms Anšmits spēlēja ar Nilu Jansonu un ieguva 3.vietu. Reinis Beinarovićs spēlēja kopā ar Ričardu Klāvu Miezīti un ieguva 4.vietu. 6.vietu ieguva Fēlikss Kandis, spēlējot kopā ar Justu Priednieku. Raivo Bergmanis spēlēja kopā ar Aleksu Denisu Dimiņu un ieguva 8.vietu.

Paldies spēlētājiem par cīņassparu.

 

Badmintona treneri: S.Kviese un E.Kviesis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts