Talsu hokejisti veiksmīgi turpina cīņu LBJHČ

Talsu hokejisti veiksmīgi turpina cīņu LBJHČ

Turpinot cīņu Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionātā  Talsu hokejistiem veicas arvien labāk!

12.septembrī, viesojoties Ventspilī, U13 grupas komanda, pārvaldot spēli, tika pie uzvaras ar rezultātu 8:1.

19.septembrī 5 labāko VFS rezultātu īpašnieki no U11 un U13 grupām devās uz Rīgu, lai piedalītos Latvijas Hokeja federācijas rīkotajās sacensībās, kas bija jauns un aizraujošs piedzīvojums mūsu puišiem. Talsu puiši veiksmīgi nostartēja visās disciplīnās, atliek gaidīt rezultātus, ko paziņos LHF tuvākajā laikā. Tikmēr mazākie hokejisti no U9 grupas Tukumā pārliecinoši uzvarēja abās spēlēs, ar rezultātu 13:1 pieveicot Daugavpils LSS komandu un ar rezultātu 11:3 uzvarot HS Rīga12/13 komandu.

Nedēļas nogale beidzās ar U11 sabraukumu Tukumā, kur mūsu hokejisti tikās ar Prizma11, Brocēnu NBJSS un HS Mārupe Zaļi komandām. Pirmā spēle izvērtās aizraujoša līdz pat pēdējām minūtēm, kad Prizma11 komanda izņēma vārtsargu, lai izlīdzinātu rezultātu, taču talsinieki pārliecinoši turpināja cīņu un guva uzvaru (5:3).  Otrā spēle bija ļoti veiksmīga mūsu puišiem, kur ar rezultātu 14:2 pieveicām Brocēnu NBJSS komandu. Trešā spēle izvērtās vispiesātinātākā, kur Talsu hokejisti atspēlējās no rezultāta 1:4, pārvarot emocijas un nogurumu, tika pie uzvaras pār HS Mārupe Zaļi ar rezultātu 6:5. Liels prieks mazajiem hokejistiem un viņu vecākiem, gandarījums treneriem!

Hokejisti, lai arī pagaidām bez ledus treniņiem, turpina trenēties un gatavoties nākamām spēlēm, lai arī turpmāk būtu aizraujošas spēles un skaistas uzvaras!!

 

Treneris Renards Brālis.

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts