Talsu hokejisti iesāk 2020./2021. gada sezonu

Talsu hokejisti iesāk 2020./2021. gada sezonu

Pagājušajā nedēļas nogalē aizsākās Latvijas bērnu un jaunatnes hokeja čempionāts visām trim Talsu NSS/THK hokejistu grupām U9, U11, U13. Sestdien čempionātā pārliecinoši startēja mazākie hokejisti U9 grupā, ar divām pārliecinošām uzvarām pār Ogre/Juniors komandu (12:1) un Valmiera/BSS komandu (18:2). Tāpat arī lielākās grupas U13 hokejisti ar neatlaidību un pārliecību savu pirmo spēli čempionātā aizvadīja ar uzvaru pār Prizma10 komandu ar rezultātu 4:0. Svētdien čempionāts iesākās arī U11 grupas hokejistiem, pirmajā spēlē piekāpjoties Jelgavas LSS komandai (8:9),  otrā spēle vainagojās ar pārliecinošu uzvaru pār HK Tukums (12:0), un trešo spēli spraigā cīņā zaudējot Mārupes HS Balti komandai, pretiniekiem realizējot vairākumu (2:3). Talsu hokejisti parādīja, ka sezonai ir sagatavojušies un ar savu neatlaidību, cīņassparu un mērķtiecību liks “pasvīst” visām pretinieku komandām!

Treneris Renards Brālis

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts