Talsu florbolisti aizvadīja sešas spēles un izcīnijā četras uzvaras

Talsu florbolisti aizvadīja sešas spēles un izcīnijā četras uzvaras

No 13. līdz 20 novembrim Talsu florbolisti devās divu dienu izbraukumā gan uz Latgali, gan Vidzemi. Kopā dažādās līgās talsenieki aizvadīja sešas spēles un izcīnijā četras uzvaras.

Ceturtdien Talsu NSS/Krauzers U16 komanda Talsos aizvadīja spēli pret Valkas vienaudžiem un triumfēja ar 11:5. Piektdien Latvijas čempionāta 2.līgā Talsu NSS/Zerorisk ar 5:3 pārspēja FK Jūrmalu. Sestdien U16 komanda devās uz Kalsnavu, kur komandai pārtrūka četru uzvaru sērija pret Kalsnava/Madona komandu, piekāpjoties ar 5:11, bet jau nākošajā dienā komanda atgriezās uz panākuma takas ar 8:5 uzvarot Rēzeknes vienaudžus.

Latvijas čempionātā Elvi Virslīgā Talsu NSS/Krauzers izbraukumā izdevās revanšēties Igaunijas čempionu vienībai „EMU”, kuriem mājas spēlē piekāpāmies ar 3:4. Arī šoreiz igauņi prasmīgi darbojās aizsardzībā un atbildēja ar asiem pretuzbrukumiem, kamēr talsinieki dominēja laukumā un radīja vairāk bīstamu momentu pie pretinieku vārtiem. Spēles pamatlaiks noslēdzās ar 5:5, bet mača pagarinājumā Armands Budreika ar metienu no  asa leņķa panāca Talsu NSS/Krauzers uzvaru.

Pēc nepilnas diennakts jau atkal laukumā bija jādodas Virslīgas vīriem, šoreiz pret Latvijas titulētāko komandu Cēsu „Lekrings”. Iespējams iepriekšējā dienā pārāk daudz spēka atdevām pret igauņiem, jo mačs Cēsīs bija zīmīgs ar to, ka talsenieki pieļāva pārāk daudz nepiespiestu kļūdu laukuma vidus daļā, kas ļāva tikt pretiniekiem pie viegliem vārtu guvumiem, bet mūsējie prata izmantot vienīgi savas iespējas skaitliskajā vairākumā. Spēle noslēdzās ar 7:3, par labāko spēlētāju talsinieku rindās tika atzīts Jānis Ragovskis, kurš savainojuma dēļ izlaida pēdējās trīs komandas spēles un atgriezās ar diviem vārtu guvumiem, bet viesu rindās talsenieks Markuss Plūdums, kurš Cēsu „Lekrings” vārtos darbojās pārliecinoši, atvairot 20 no 23 talsenieku metieniem.  Pēc aizvadītās spēļu kārtas, talsinieki ar 12 punktiem ieņem sesto vietu Virslīgas čempionātā.

Treneris M.Maķevics

Jānis Škutāns pret Markusu Plūdumu

Start typing and press Enter to search

Palielināt tekstu
Krāsu kontrasts